„Kauno Hanzos dienų“ vedėjas į sceną nusileido akrobatiniu lėktuvu

„Kauno Hanzos dienų“ vedėjas į sceną nusileido akrobatiniu lėktuvu

Šiandien su trenksmu prasidėjo kasmetinės „Kauno Hanzos dienos 2016“. Šventės simboliu tapo atidarymo koncertas „Tieskime tiltus“, kurį pradėjo Kauno aeroklubo lėktuvų akrobatinis pasirodymas. Šis pasirodymas tapo išbandymu vienam iš „Hanzos dienų“ vedėjų – Rokui Bernatoniui, kuris skrido kartu su lakūnais. Po skrydžio iškart į sceną užlipęs vaikinas patikino, kad jis viską girdėjo, ką koncerto vedėja Ugnė Galadauskaitė kalbėjo apie jį: „Tad kitą kartą kai skris lėktuvas, žinokit, jog lakūnai jus girdi.“

Kaip jautėsi Rokas lėktuvo kabinoje? Visa tai renginio svečiai pamatė iškart po skrydžio scenos ekranuose. Vaizdo reportažą Rokas pradėjo prisistatymu ir pristatė pagrindinį savo tikslą – kiek įmanoma ilgiau nerodyti jokių emocijų ir išbūti ramiai.

Į lėktuvą įlipęs Rokas atrodė ramus, tačiau atidžiau patyrinėjęs visus įrengimus, jis šiek tiek išsigando. „O kam yra šitie? – rodydamas į pėdų diržus klausė šventės vedėjas. – Ar aš mirsiu?“ Pradžia atrodė nebaisi ir Rokas išliko ramus, kiek galėjo, tačiau pakilus į dangų lakūnas trumpam išjungė variklį. Kaip į tai sureagavo Rokas? Ir kaip tęsėsi jo skrydis? Žiūrėkite čia: https://www.youtube.com/watch?v=ACAumnEuRHg 

Šįvakar koncerte pasirodys žinomiausi šalies atlikėjai: latvė Samanta Tina, Rūta Ščiogolevaitė, Linas Adomaitis, Rosita Čivilytė, Kotryna Juodzevičiūtė, Sasha Song, Agnė Juškėnaitė, Dainius Griesius, Jurgis Brūzga, Vytenis Kaluškevičius. Taip pat prieš koncertą miestiečius džiugins Kauno aeroklubo akrobatinis lėktuvų pasirodymas. Kitose šventės programose pasirodys tokios grupės kaip „Antikvariniai Kašpirovskio dantys“, „Freaks on Floor“, „Subtilu Z“, taip pat svečiai iš užsienio – kultinė senovinės muzikos grupė iš Baltarusijos „Stary Olsa“ bei tarptautinis džiazo kvartetas „RJQ“.

„Kauno Hanza dienas“ kartu su Kauno miesto savivaldybe organizuoja kūrybos namų ELITAZ komanda, kuri turi sukaupusi daugiau nei 10 metų patirtį renginių organizavimo srityje bei TV produkcijos gamyboje. Tai ne pirmas kartas, kai ši komanda bendradarbiauja su Kauno miestu – 2014 metais vasario 16 d. Kauno Nepriklausomybės aikštėje rengė koncertą „Švęskimę laisvę“, o 2015 m. – Kauno rotušės aikštėje Kalėdų eglės įžiebimo ir „Išsipildymo akcijos“ paramos koncertą.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.