Kastytis Kerbedis užstojo iš „Lietuvos balso“ iškritusį dalyvį Luką Bartašką: „Man keista, kaip tie gudručiai tave paleido“

Kastytis Kerbedis užstojo iš „Lietuvos balso“ iškritusį dalyvį Luką Bartašką: „Man keista, kaip tie gudručiai tave paleido“

Dar vakar LNK televizijos eteryje pasirodžius kokybiškiausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ antrajai „nokautų“ etapų laidai, nenustoja skambėti dar pirmosios laidos atgarsiai. Pirmojo „nokautų“ laidoje iš projekto iškrito ne vienas galingo balso dalyvis, o kai kurių iš jų iškritimą lėmė scenoje koją pakišęs jaudulys.

Vienas jų – Lukas Bartaška, kuris Leono Somovo į trejetą buvo paskirtas su galingo balso Paulina Paukštaityte ir unikalų vokalą turinčia Gabriele Marija Vasiliauskaite. Jau tada Lukas kalbėjo, jog šansų laimėti neturi nei prieš vieną iš jų,  o dar juk ir kalbama, jog būtent Paulina keliaus iki projekto finalo.

„Manau, kad jeigu dabar iškrisiu, aš nustosiu dainuoti. Pradedu galvoti, kad dainavimas ne man ir gal jau būtų laikas atsibusti“,- pesimistinėmis mintimis, prieš ėjimą į sceną, tą kartą davė Lukas Bartaška, kuris projekte dalyvauja jau antrą kartą. Deja, tačiau su daina vaikinas scenoje nesusitvarkė –  Lukas nepataikė į ritmą ir jo dainos neišgelbėjo net unikalus balso tembras, kuriam pagyrų negailėjo absoliučiai visi. Tą sekmadienį Lukas iš projekto iškrito, o savo „Facebook“ paskyroje parašė padėką visiems jį palaikiusiems.

„Tai štai mano jaudulio ir nepasitikėjimo savimi rezultatas. Atsiprašau visų, kad leidau sau pralaimėti dar neužlipęs į sceną. Pamoka, kurią išmokau visam gyvenimui turbūt. Kaip ten bebūtų, padėkoti norėjau visiems. Ačiū Gediminui Jauniui už suteiktą galimybę ir tikėjimą. Ačiū Leonui už viską: kritiką, palaikymą, supratimą, tikiuosi dar bendradarbiausim ateityje. Ačiū visai Leono komandai – visi žmonės nuostabūs. Lietuvos balsui už palaikymą, gražius reportažus ir bendradarbiavimą. Ir kas be ko –  visiems žmonėms padėkot noriu, kad rašot man gražius žodžius, palaikote, esate kažkas nerealaus, mano gyvenime įnešat daug spalvų, kurios nuspalvina pilką kasdienybę. Pažadu dainuoti toliau, nepaisant ką sakiau per reportažus. Buvau pametęs save akimirkai…“, – ant savo sienos parašė vaikinas ir susilaukė daugybės žmonių palaikymo. Tarp visų komentarų, Lukas Bartaška rado ir tą, kurio visai nesitikėjo – žinomo atlikėjo Kastyčio Kerbedžio.

„Lukai, nedrįsk mesti to reikalo – dainavimo. Tokio balso –tokio tembro Lietuvoje nėra! Man keista, kaip tie gudručiai tave paleido… Bet tikrai manau – tave pastebėjo. Dirbk! Kažkas tau jau čia parašė – tu tikrai vertas daugiau nei Lietuvos Balsas!”,- palaikymo dalyviui ir kritikos jo projekte neišsaugojusiems mokytojams negalėjo Kastytis Kerbedis.

Šio muzikos autoriteto komentaras, Luką įkvėpė nepasiduoti: „Labai geras jausmas būti įvertintam įvertinto žmogaus. Jo balsas man labai patinka, žaviuosi jo talentu“, – džiugesio neslėpė Lukas ir patikino, jog jo pažadas mesti muziką, iškritus iš projekto, buvo neapgalvotas, o jis tiesiog leido savo paties mintimis pražudyti savo pasirodymą.

„Visas palaikymas iš žmonių yra nerealus įkvėpimas daryti viską toliau bei tobulėti. Šiuo metu kuriu ir bandau suburti soul, blues, funk žanro grupę – noriu populiarinti visą šią kultūrą Lietuvoje. Manau, kad iki Kalėdų, tikrai nors vieną kūrinį pavyks paleisti internetinėje erdvėje“,- savo pažadą nesustoti, konkrečiais darbais muzikoje, patvirtino atlikėjas.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.