KAIA ir Paulina „Lietuvos balso“ finale: „Šį kartą to nesitikės niekas“

KAIA ir Paulina „Lietuvos balso“ finale: „Šį kartą to nesitikės niekas“

Šį sekmadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks grandiozinis „Lietuvos balso“ finalas, kuriame pagaliau išaiškės, kas turės garbę vadintis geriausiu visos šalies balsu. Liko keturi finalistai – Monika Marija Paulauskaitė, Gabija Lokytė, Gražvydas Sidiniauskas ir KAIA su Paulina duetas. Praėjus pusei metų nuo projekto pradžios, pergalės trokšta kiekvienas ir dėl jos dalyviai pasiryžę savo pasirodymais nustebinti net visko mačiusius.

„Mums pasisekė, jog esam tokios skirtingos. Apimame plačią amžiaus kategoriją, be to, kiek teko girdėti, mus palaiko ne tik dėl muzikinių sprendimų, bet ir dėl asmeninių savybių, todėl labai smagu, kad surandame visiškai savo auditoriją. Finale mes parodysim labai daug (dar daugiau) savo spalvų, kaip visada gerą šou ir nuotaiką, ir nebūtumėm mes, jeigu nenustebintumėm –  šį kartą to tikrai nesitikės niekas“,- apie finalinius pasirodymus su Paulina intriguoja KAIA.

Didžiajame finale, atlikėjai atliks net po tris kūrinius, iš kurių vienas bus – kartu su savo mokytojais. Susiklosčius finalinei situacijai, nutiko taip, jog visi keturi mokytojai į finalą žengia su savo komandos dalyviu, tad scenoje bus galima išvysti visus keturis muzikos grandus – Leoną Somovą, Donantą Montvydą, Ingą Jankauskaitę ir Džordaną Butkutę.

KAIA su Paulina patikina – atkakliai siekusios vietos finale, šį sekmadienį jos parodys, tai ką šiam vakarui pasiliko geriausio. „Turime ne vieną kozirį. Kūriniai tikrai išvers iš koto, aš dar net pati netikiu, jog turėsim galimybę juos atlikti. Abi su Paulina dar apskritai negalime patikėti, jog esame finale, bet kad jau liko vienas filmavimas, tai trauksim iš cilindro visus zuikius, nieko netaupysim!”,- šypsodamasi sako KAIA.

Jau šį sekmadienį, vienam iš keturių dalyvių atiteks ne tik  balso titulas ir turas per Lietuvą su Vilniaus Bigbendu, bet ir penkiolika tūkstančių grynais. KAIA sako, kad savo laimėjimo dalį skirtų tolesniam tobulėjimui muzikoje.

„Aš asmeniškai pinigus investuočiau sveikatai pagerinti ir pailsėti, o tuomet į savo ilgai lauktus mokslus kitapus Atlanto,- išduoda KAIA, kuri Amerikoje jau spėjo įstoti net į du muzikos koledžus, iš kurių vienas laikomas vienu prestiziškiausiu visame pasaulyje, – Deja, bet dėl finansų taip ir neturėjau progos ten išvažiuoti, tad gal dabar kaip nors.“

Įspūdingi, visus jau spėjusio sužavėti, KAIA ir Paulinos dueto pasirodymai, jau šį sekmadienį, tiesiogiai iš Vilniaus „Siemens“ arenos ir per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.