Ką tik iš JAV grįžęs R. Bernatonis sieks antrojo Gineso rekordo

Ką tik iš JAV grįžęs R. Bernatonis sieks antrojo Gineso rekordo

Visai neseniai iš Jungtinių Amerikos Valstijų grįžęs Rokas Bernatonis jau birželio 2 d. sieks antrojo pasaulio Gineso rekordo, kurio niekas nepagerina dešimt metų! Iliuzionistas mėgins viena ranka per minutę išmesti daugiau nei 114 kortų 3,5 metrų atstumu. Stebėti šį rekordą jis kviečia į didžiausią buities technikos ir elektronikos mažmeninės prekybos tinklo Lietuvoje parduotuvę „Topo Centras“ (Vilniuje, Ukmergės g. 240), kur rekordas iš visų kampų bus užfiksuotas naujausia filmavimo technika.

„Grįžau iš Amerikos pasikrovęs teigiama energija, patirtimi ir gerais įspūdžiais. Tad, manau, išaušo diena, kai galiu pasiekti ir antrąjį rekordą“, – tikina magas. O kad Amerikoje įgijo patirties – tai tikrai! Rokas atskleidė, jog filmavosi vienos populiariausių Amerikos televizijų „CW“ projekte: „Kol kas negaliu atskleisti, kokioje laidoje pasirodysiu. Bet labai džiaugiuosi, jog mane pakvietė dalyvauti būtent joje. Ar ji apie magiją? Pamatysite!”

Vaikinas besifilmuodamas naujoje laidoje Las Vegase praleido penkias dienas, per kurias neturėjo nė minutės atsikvėpti: „Reikėjo nuolat gerai atrodyti, repetuoti, buvo nemažai pakeitimų ir stresinių situacijų. Tad atsikvėpti galėjau tik atvykęs į Los Andželą.“

Viešėdamas JAV Gineso rekordininkas užmezgė daug naujų pažinčių – tiek su pramogų pasaulio, tiek su magijos pasaulio vilkais. „Turėjau unikalią galimybę apsilankyti prestižiniame magų klube „The Magic Castle“ Holivude. Jis labai slaptas, o norint į jį patekti turi turėti klubo narių rekomendaciją bei asmeninį kvietimą“, – pasakoja Rokas.

Šis klubas turi itin griežtas taisykles – jame galima fotografuotis tik prie įėjimo. Visur kitur išsitraukus telefoną bus maloniai paprašyta jį įsidėti į kišenę. „Klube netrūksta ir pasaulinio lygio žvaigždžių. Prieš kelias savaites klube lankėsi pati Kylie Minogue. O aš savo akimis mačiau aktorę Alyson Hannigan ir Jean-Claude Van Damme“, – šypsosi Gineso rekordininkas.

Norintys pamatyti gyvai dar daugiau iliuzionistų pasirodymų turi puikią galimybę. Šiuo metu R. Bernatonis keliauja po Lietuvos dvarus su projektu „Dvarų magija su Roku Bernatoniu“ ir senuosius kultūros židinius prikelia naujam gyvenimui: „Jei šiandien nesuplanavote vakaro – kviečiu 18 val. atvykti į Trakų Vokės dvarą, kuris yra prie pat Vilniaus. O kauniečius pasimatyti birželio 11 d. Raudondvario dvare.“

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.