Justinas Jarutis tapo „Tech Top 2019” komisijos nariu: „nesu technikos fanatikas, bet vieno dalyko man labai reikia“

Justinas Jarutis tapo „Tech Top 2019” komisijos nariu: „nesu technikos fanatikas, bet vieno dalyko man labai reikia“

 

Nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2019“ penktus metus LNK televizijos eteryje rinks geriausią metų techniką ir kartu su žymiausiais scenos veidais sukurs ateitį projektuojantį šou. Vieninteliuose apdovanojimuose, kuriuose aplodismentai dažniau skamba ne žmonėms, o technikai, bus išdalintos net aštuonios statulėlės pagrindinių kategorijų technikos prekėms.

 

Šį rytą, aptarti šių metų technikos geriausius, susirinko ir speciali komisija, kurios nariais kiekvienais metais tampa technikos ekspertai ir žinomi šou pasaulio veidai.

 

Savo balsą už metų geriausius atidavęs ir pirmą kartą komisijos nariu tapęs Justinas Jarutis, atvirai pripažino, kad nėra didelis technikos fanatikas, tačiau liko nustebintas tuo, ką pamatė tarp šių metų naujovių.

 

„Labiausiai pribloškė „Google“ sukurti akiniai su ausinėmis. Nes dabar, paprasta tavo įvaizdžio dalis, tiesiog kasdienis aksesuaras, tampa ir daugiafunkcine technikos priemone, leidžiančia klausytis muzikos. Šiaip aš daug paprastesnis šioje srityje, kas liečia muziką ar buities darbus, didelių inovacijų man tikrai nereikia. Nekenčiu, pavyzdžiui, pats namuose plauti grindų, dėl to gal visai ir nieko būtų turėti už tave tai galintį padaryti robotą. Bet aš geriau renkuosi pasisamdyti namų tvarkytoją ir duoti darbo žmonėms, ne daiktams“,- šypsosi Justinas Jarutis.

 

Atlikėjas pripažįsta, jog laukiamiausias šių metų įrenginys, kurį tikisi netrukus turėti, jo hobius pavers žymiai produktyvesniais. Ne vienerius metus banglenčių sportu užsiimantis Justinas, vos prieš tris mėnesius tapęs ir užkietėjusiu golfo mylėtoju, intriguoja ir būsimu pirkiniu.

 

„Sportas yra didelė mano gyvenimo dalis. Ir iš esmės jei galėčiau pasirinkti vieną technologiją, kuri man labai reikalinga, rinkčiausi tokią, kuri tave padarytų „fit“ tau net nieko nedarant. O jei nejuokaujant, technologija, kurios labai laukiu ir tikiuosi greitai turėti yra ta, be kurios savo sportą jau bus sunku įsivaizduoti. Pagaliau sukurtas laikrodis, leidžiantis ne tik su juo atsiskaitinėti už prekes, bet ir skaičiuoti tavo sportinius rodiklius, pavyzdžiui, nusviesto kamuoliuko atstumą ir taškų skaičių golfe arba pagautų bangų kiekį, nuplaukimo nuotolį ir greitį plaukiojant banglente. Tai yra daiktas, kurio man tikrai labai reikia“,- išduoda Justinas Jarutis.

 

Kartu su Justinu Jaručiu į komisijos narių sąrašą šiais metais pateko ir savo balsą atiduoti atvyko Vilniaus Gedimino technikos universiteto direktorius daktaras docentas Vaidotas Vaišis, vienas geriausių Lietuvos fotomenininkų, nacionalinės premijos laureatas Romualdas Požerskis, Lietuvos aerokosmoso asociacijos direktorius Vidmantas Tomkus, įmonių grupės NRD vadovas, vienas iš  „Nextury Ventures“ įkūrėjų Mindaugas Glodas, ne vienerius metus „Tech Top“ apdovanojimuose humoristinius šou kurianti aktorė Ineta Stasiulytė, šių metų šou vedėja Indrė Kavaliauskaitė, plastikos chirurgas Darius Radzevičius, technologijų apžvalgininkas Šarūnas Tamulis, technologijų žurnalistas Karolis Makrickas ir aktorius Vytautas Rumšas, kuris tapo šių pusryčių moderatoriumi.

 

Be šių, šį rytą susirinkusių komisijos narių, savo už apdovanojimo vertą techniką taip pat atiduos Tomas Proscevičius, Vidmantas Janulevičius, Aurelijus Rusteika, Kęstutis Šliužas, Tomas Bartininkas, Rolandas Mackevičius, Karolina Meschino, Andrius Užkalnis, Algirdas Kaušpėdas, Nida Degutienė ir Dovilė Filmanavičiūtė.

 

Savo balsą už geriausią metų techniką iki pat lapkričio pradžios gali ir visi technikos mylėtojai balsuodami internetu. Įspūdingas „Tech Top 2019” šou su ryškiausių scenos žvaigždžių sukurtais pasirodymais LNK eterį pasieks jau lapkričio 12 dieną, 19:30 val.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.