Justinas Jarutis „Lietuvos Balse“: „noriu laimėti prieš Donatą“

Justinas Jarutis „Lietuvos Balse“: „noriu laimėti prieš Donatą“

 

Šį šeštadienį, įspūdingame fejerverkų ir muzikos šou buvo atskleistas naujasis „Lietuvos Balso“ šeštojo sezono mokytojas, kuriuo tapo Justinas Jarutis. Žinomas atlikėjas į projektą ateina su aiškiu tikslu – nugalėti.

 

„Vienareikšmiškai – tai yra geriausias muzikinis projektas Lietuvoje. Mano planas, be abejonės yra šį projektą laimėti kartu su savo komandos dalyviu. Noriu laimėti prieš Donatą ir nutraukti jo laimėjimų seriją. Manau, kad man pavyks, dėsiu visas pastangas. Nors projekte ir būsiu naujokas, manau visiems mokytojams tikrai esu ne mažesnis konkurentas, nei jie man“,- šypsodamas sako Justinas Jarutis.

 

Daugiau nei dešimtmetį scenoje esantis atlikėjas drąsiai vardina savo pranašumus prieš kitus projekto mokytojus. „Iš visų mūsų keturių turiu daugiausiai ronkenrolo ir laukiniškumo savyje. Todėl visiems, kurie mane pasirinks, galėsiu to ir suteikti“,- juokdamasis patikina Justinas.

 

Šiuo metu su „Freaks on Floor“ grupe penktą albumą įrašinėjantis atlikėjas sako, jog muzikinę etikėtę jam uždėti būtų sunku. Nors su grupe yra pelnęs geriausios metų roko grupės apdovanojimą, solinę karjerą pradėjęs Justinas Jarutis pats pasirinko country stilių, o tarp jo paties kūrinių bei bendrų darbų su kitas atlikėjais ir didžėjais sąraše ne mažai pop ir elektroninės muzikos kūrinių.

 

 „Manau, kad esu įvairios muzikos atstovas“, – save apibūdina Justinas Jarutis.

 

Vos prieš savaitę su kitu projekto mokytoju Leonu Somovu bendrą kūrinį „Before you“ pristatęs atlikėjas patikina, jog šiems metams muzikinių planų turi tikrai daug.

 

„Naująjį Freaks On Floor albumą norime išleisti jau rudenį. Noriu sukurti ir išleisti kuo daugiau geros muzikos ir judėti į priekį. Vasarą laukia ne vienas koncertas – jau greitai pasirodysime Valdovų rūmų kieme, pats atliksiu solinį koncertą Vilniaus Vasaros terasoje rugpjūčio 9 dieną“,- būsimais muzikiniais planais dalinas Jarutis.

 

Ne dažnai apie asmeninį gyvenimą linkęs kalbėti atlikėjas, paklaustas ko apart jo muzikos, apie jį niekuomet negalėtų įtarti „Lietuvos balso“ žiūrovai, apie save atskleidžia  daugiau.

 

„Esu žemaitis, bet visą gyvenimą praleidau Aukštaitijoje. Iki 16 metų buvau įsitikinęs, kad būsiu profesionalus krepšininkas. Esu itališko maisto fanatikas, o viena mano svajonių – tapti geriausiu banglentininku Lietuvoje“,- išduoda Justinas Jarutis.

 

Išvysti naująjį mokytoją  „Lietuvos Balso“ projektui dar nepasiekus televizijos eterio, pirmieji galės Palangos miesto gyventojai ir svečiai. „Aklųjų perklausų“ filmavimai įvyks jau birželio 22, 23 ir 25 dienomis. „Dvikovų“ ir „nokautų“ laidos Palangoje bus filmuojamos rugpjūčio 22, 23 ir 27 dienomis.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.