I. Jankauskaitės komandos dalyvė Justė Kraujelytė traukiasi iš žvaigždžių šešėlio: „Vieną dieną priekyje stovėsiu aš pati!”

I. Jankauskaitės komandos dalyvė Justė Kraujelytė traukiasi iš žvaigždžių šešėlio: „Vieną dieną priekyje stovėsiu aš pati!”

 

Rosita Čivilytė, Mantas Jankavičius, Lilas ir Inomnie, Vaidas Baumila, Monika Linkytė, Linas Adomaitis, Egidijus Sipavičius – tai tik keletas vardų su kuriais kartu scenoje koncertavo „Lietuvos balso“ dalyvė Justė Kraujelytė. 17 metų scenoje – šios merginos naujoke vadinti tiesiog negalima. Šio sekmadienio „Lietuvos balso“ antrojoje laidoje, Justė sužavėjo visus keturis mokytojus ir išgirdo tai, ko jau seniai laukė – ji verta nebestovėti nei vieno atlikėjo šešėlyje –  metas tapti žvaigžde pačiai.

 

„Esu buvusi visose didžiosiose Lietuvos scenose su garsiais atlikėjais ir mane kiekvieną kartą apima jausmas, kad čia ir turiu būti. Be abejo, kad pagaunu save svajojant apie tai, kad vieną dieną priekyje stovėsiu aš! Pati kuriu dainas, svajoju, kad jos būtų išgirstos ir mylimos. Domiuosi scenografija ir vizualiaisiais sceninių pastatymų aspektais, ateityje noriu rengti ryškius ir konceptualius pasirodymus kartu su gyva grupe ir šou elementais. Išleisti solinį albumą“,- apie save ir savo muzikinius planus pasakoja J. Kraujelytė.

 

Antrojoje „Lietuvos balso“ laidoje, Justė privertė atsisukti visų keturių scenos grandų kėdes, tačiau pati pasirinko Ingą Jankauskaitę. Ar tai buvo strateginis sprendimas, žinant jog geidžiamiausiais vadinamų Donato ir Leono komandose jau be galo stiprūs balsai? Justė tai tik paneigia: „Visos komandos labai stiprios, nes dalyviai, praėję akląsias yra tikrai puikūs. Strateguoti tarsi nelabai yra prasmės. Troškau, kad atsisuktų nors vienas iš mokytojų, bet dar prieš akląsias galvojau, kad labiausiai norėčiau, kad atsisuktų Inga. Turiu šiek tiek teatrinės patirties, teko kurti vaidmenį roko operoje, lankiau vaidybos kursus, teatras ir aktorystė mane labai traukia. Inga yra dainuojanti aktorė, neabejoju jos profesionalumu ir žiniomis. Ji yra tikrai reikli, tačiau moka tinkamai prieiti prie dalyvių, juos padrąsinti ir parinkti tinkamus žodžius“,- apie naująją mokytoją atsiliepia J. Kraujelytė.

 

Tuo tarpu pati Inga, merginos perspektyvomis net neabejoja.„Bet kokia patirtis yra vertinga.Ypač sceninė. Todėl Justės atveju tai tik pliusas. Ji ryški, nepamirštama ir talentinga, todėl visos kortos jos rankose“,- apie mergina atsiliepia I. Jankauskaitė.

 

Merginai prabilus apie tolimesnius muzikinius planus ar net apie darbus, kurie vyksta kartu su dalyvavimu projekte, sunku patikėti, jog vienas žmogus gali tiek visko suspėti, o atsidavimas muzikai, atsispindi kiekviename Justės žodyje. „Kartu su grupe “Netikėti svečiai” koncertuojame didžiuosiuose Lietuvos miestuose, startuoju su nauju projektu “Okata”, merginų grupe “Colours”. Tai pagrindiniai muzikiniai projektai, neskaitant tv laidų, darbo renginių sferoje. Nuo rudens jau suplanuoti žinomų atlikėjų turai, TV laidos, nežadu atsisakyti ir back vokalistės statuso. Tikiu, kad ateitis priklauso veržliems, drąsiems ir darbštiems bei tobulėjantiems. Vis dėlto, svarbu saugoti jautrumą detalėms, mokėti pagauti akimirkos žavesį. Būtent tokia stengiuosi būti. Kasdien. Tikiuosi, kad tokią mane matys ir žiūrovai“,- sako naujoji „Lietuvos balso“ žvaigždė Justė Kraujelytė. Kaip šiai merginai seksis tolimesniuose etapuose, išvysti bus galima jau spalio mėnesį  „Lietuvos balso“ „nokautuose“ per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.