J.Jurkutė, E.Jakilaitis ir G.Savickas apdovanojimuose „Žmonės 2020“ žada siurprizą

J.Jurkutė, E.Jakilaitis ir G.Savickas apdovanojimuose „Žmonės 2020“ žada siurprizą

 

Kitų metų sausio 23 dieną Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyksiančių „Žmonės 2020“ apdovanojimų vedėjais taps ne tik praėjusiuose apdovanojimuose publikos ir žiūrovų meilę pelnę Jurgita Jurkutė bei Edmundas Jakilaitis, bet ir charizmatiškasis Giedrius Savickas. Būtent G.Savickas netikėtais būdais bandys atskleisti naująjį apdovanojimų konceptą – Nerkime giliau.

 

Konceptas „Nerkime giliau“ atsispindi  ir apdovanojimų reklamos kampanijoje – spaudos makete ir vaizdo klipe, kuris Lietuvos nacionalinį operos ir baleto teatrą bei pačius vedėjus paskandino po vandeniu. Patys vedėjai patikina – grįžti į šių apdovanojimų sceną ypač gera.

 

„Per praėjusių metų apdovanojimus likau labai maloniai nustebintas. Man visuomet daro didelį įspūdį žmones, kurie daro didelius dalykus, nepaisant to, kad jiems visai nepriklauso to daryti. Pamatyti tą kitokią Lietuvą, parodyti tai, kas veda į priekį tuos žmones, kurie savo šalį keičia į gera ir įkvepia kitus jais sekti  – tai labai prasminga misija, kurios imasi apdovanojimų „Žmonės“ organizatoriai. Todėl kai  šiemet vėl sulaukiau pasiūlymo tapti renginio vedėju, nedvejojau. Tai prasminga ir džiaugiuosi galėdamas prie to prisidėti“, –  pasakoja E. Jakilaitis.

 

Edmundas šypsosi paklaustas apie darbą su J.Jurkute ir drąsiai pripažįsta – geresnės partnerės net negalėtų būti. Apie tai, kad šių dviejų vedėjų tandemas puikiai tarpusavyje dera, kalba ir Jurgita.

 

„Renginius ir projektus esu vedusi su nemažai skirtingų žmonių, tad drąsiai galiu sakyti, kad renginio vedimas kartu su Edmundu yra nuostabus, o mes kartu esam netikėtas ir derantis duetas. Įdomu tai, kad jis yra kitos srities nei aš atstovas, intelektualus bei subtilus. Be to, Edmundas ir šiaip yra aukštas ir patrauklus vyras. Mano draugė po praėjusių metų apdovanojimų džiaugėsi, kad juos vedė jos mėgstamiausia projektų vedėja bei mėgstamiausias žurnalistas“, – šypsosi J.Jurkutė ir priduria, jog yra įsitikinusi, kad trečiasis vedėjas apdovanojimuose – G. Savickas – į šią ceremoniją neabejotinai įneš ne tik malonios sumaišties, bet ir gerą dozę juoko.

 

Vedėjai juokiasi paklausti, ar ir šiemet yra pasiryžę leistis į avantiūrą ir žiūrovus dar kartą nustebinti bendru šou numeriu. Jurgita patikina, jog su tokiais partneriais scenoje yra visuomet pasiruošusi net beprotiškiausioms idėjoms – vardan siurprizo žiūrovams. Praėjusiuose apdovanojimuose visus savo šokiu su Jurgita pribloškęs niekuomet nešokantis E.Jakilaitis išduoda, jog siurprizo iš jų galima tikėtis ir būsimuose apdovanojimuose.

 

„Operos ir baleto teatro  scenoje galima daryti du dalykus: šokti arba dainuoti. Esu vienas iš nedaugelio ne šokėjų, kurie jau šoko šioje scenoje. Bet jei aš pradedu dainuoti, dažniausiai išgirstu repliką, kad „gal geriau nebedainuok“, o tai jau pasako daug apie mano vokalinius sugebėjimus, kurie lygūs nuliui. Rėkti ir skanduoti žygiuojančiam būriui, man labiau sekasi. Tad šioje vietoje  su Jurgita ir Giedriumi tikrai sugalvosime kažką geriau. Aš visuomet pasiruošęs visoms avantiūroms“,– intriguoja E.Jakilaitis.

 

Apdovanojimai „Žmonės 2020“  įvyks kitų metų sausio 23 dieną, Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre ir bus tiesiogiai transliuojami LNK televizijos eteryje. Čia bus apdovanoti tie, kurie pastaraisiais metais labiausiai prisidėjo prie šalies vardo garsinimo, kūrė bei savo darbais turtino, švietė ar keitė visuomenę mokslo, verslo, kultūros, sporto, muzikos ir scenos srityse. Apdovanojimų metu bus teikiamos iš viso aštuonios nominacijos: „Mylimiausias žmogus“, kurį rinks tik skaitytojai ir žiūrovai, taip pat „Metų sporto žmogus“, „Metų verslo žmogus“, „Metų kultūros žmogus“, „Metų mokslo žmogus“, „Metų muzikos žmogus“, „Metų scenos žmogus“ bei „Metų žmogus“. Nominantai bus atskleisti ir balsavimas už juos prasidės lapkričio pabaigoje portale Žmonės.lt. Laimėtojus apdovanojimuose lems bendras – komisijos ir tautos – balsas.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.