Iveta Lukošiūtė apie profesionalios šokėjos kasdienybę: „mokykloje vis sako, kad eičiau susileisti botokso“

Iveta Lukošiūtė apie profesionalios šokėjos kasdienybę: „mokykloje vis sako, kad eičiau susileisti botokso“

 

Įspūdinga išvaizda, nuo veido niekuomet nedingstanti šypsena ir nepriekaištinga figūra – tokią galima matyti Ivetą Lukošiūtę ne tik scenoje, bet ir gyvenime. Daugkartinė pasaulio sportinių šokių čempionė, ryškiausių televizijos projektų dalyvė Amerikoje bei Indijoje, o dabar ir kiekvieną sekmadienio vakarą per LNK rodomo projekto „Šokio Revoliucija“ meistrė šypsosi kalbėdama apie bėgančius metus. Trisdešimt devynerių moteris sako, jog dabar jaučiasi lygiai taip pat, kaip ir prieš dvidešimt metų, o kasdieninė profesionalios šokėjos rutina prie to prisidėjo labiausiai.

 

„Nejaučiu jokio fizinio skirtumo tarp metų, kai man buvo 20 ar dabar  – energija ta pati, metabolizmas toks pat, tik pradedu pastebėti keletą raukšlelių ant veido, bet man jos kol kas nemaišo ir jų slėpti dar noro nėra. Morališkai, pasakyčiau jaučiuosi geriau –  turiu daugiau pasitikėjimo savimi, mažiau kompleksų, žinau, ko noriu, vertinu gyvenimą ir artimuosius labiau“,- sako Iveta.

 

Iveta tik juokiasi paklausta, kaip jai pavyksta išsaugoti tokią jaunatvišką išvaizdą – visuomet tobula oda stebinanti šokėja, pasirodo pirmąjį veido kremą nusipirko būdama jau dvidešimt penkerių metų, o pas kosmetologą iki šios dienos lankosi vos du kartu per metus ir tai – tik veido valymo procedūrai.

 

„Man pasisekė, niekada neturėjau jokių problemų su veido oda. Gal prisidėjo ir genai, kadangi mamos veido oda labai graži. Svarbiausia ir būtiniausia man – apsauga nuo saulės. Vienas iš mano mokytojų mano šokių mokykloje vis sako, Iveta eik susileisk botokso į kaktą, tu vis kilnoji antakius…  Jis iš Brazilijos, ten įprasta susidėti baltus dantis, krūtis, pasikeisti nosį, leistis botoksą. Bet aš kol kas susilaikau nuo šių procedūrų, gal ateity….“,- šypsosi Iveta Lukošiūtė.

 

Kai visas gyvenimas nuo paauglystės sukosi tik apie šokius, Iveta pripažįsta, kad dėti didelių pastangų, kad išlaikytų nepriekaištingą figūrą, nereikėjo. Didžiulis treniruočių krūvis ir sveika mityba padėjo neprarasti Ivetai tobulo šokėjos sudėjimo.

 

„Aš praleisdavau visą dieną šokių studijose. Lankiau baleto, džiazo, modernaus šokio pamokas rytais. Po to važiuodavau į kitą studiją treniruotis su savo partneriu, o po treniruočių mokinau studentus šokti. Kartais vėlai vakarais dar į kokią šokių klasę nubėgdavau. Labai norėjau tobulėti įvairiose šokių srityse. Ir taip kiekvieną dieną. Kas liečia maistą – aš mėgau būti liesa – raumenys ir kaulai. Dietos niekada nesilaikiau, nes labai daug šokau ir labai sveikai maitinausi: daug daržovių, ryžių, vaisiu, riešutų, liesa mėsa… Ir iki šiol mano mityba tokia pati. Aš jaučiuosi geriau, kai valgau gerą ir sveiką maistą. Bet kai noriu picos valgau ir ją. Stengiuosi daug užkandžiauti sveikais produktais, todėl niekada nejaučiu alkio. Negeriu jokių limonadų, beveik nenaudoju cukraus.“,- apie savo rutiną pasakoja tobulas kūno formas iki šiol išlaikiusi Iveta.

 

Tačiau nors rėžimas ir buvo vienas iš profesionalios šokėjos kasdienių palydovų, buvo laikotarpis, kuomet Iveta sau leido viską, o svarstyklės rodė dvidešimt trimis kilogramais daugiau.

 

„Kuomet buvau nėščia, savęs niekuo neribojau ir priaugau apie dvidešimt tris kilogramus. Sakiau, kad valgau už du, ką noriu ir kiek noriu. Tačiau vis dar ėjau į sporto salę ir į savo šokių studiją iki paskutinės dienos. Jau pagimdžius, svorį numesti gal nebuvo taip sunku, kaip buvo sunku  rasti laiko sau ir sportuoti. Kai gimė sūnus – dingo laikas. Visada maniau, kad esu labai užimta, bet kai gimė vaikas, supratau, kad tikrai turėjau daug laisvo laiko sau. Tik pagimdžius, po mėnesio jau dirbau šokių studijoje, o už dviejų mėnesių, jau skraidžiau su mažyliu teisėjauti į šokių konkursus. Stengiausi sportuoti namie, su vyru darydavome jogą, o  kol maitindavau sūnų, tampydavausi ant stalo pasidėjusi koją“,- juokiasi Iveta, patikdama, kad tik dabar, kuomet sūnus pradėjo eiti į darželį, ji atranda daugiau laiko ir rytinei jogai ir sporto salei.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.