Įspūdingos išvaizdos Vykintas Širmas „Šokio Revoliucijoje“ atvirai prabils apie patyčias: „Girdėdavau daug pilamo purvo vien dėl to, kad šokau“

Įspūdingos išvaizdos Vykintas Širmas „Šokio Revoliucijoje“ atvirai prabils apie patyčias: „Girdėdavau daug pilamo purvo vien dėl to, kad šokau“

 

Šį sekmadienį „Šokio Revoliucijoje“ – paskutinė atrankų laida. Vos kelios laisvos vietos kitame etape, o norinčių jas užimti profesionalų dar tikrai ne vienas. Patekimo į kitą, dvikovų etapą sieks ir Vykintas Širmas. Ir nors savo karjeros Vykintas siekė pramoginiuose šokiuose, projekto scenoje jis pasirodys vienas.

 

„Būtent į šį projektą ėjau su mintimi, kad noriu išbandyti save kitame amplua, mečiau sau iššūkį. Esu girdėjęs, kad žmogus nesirenka lengviausio kelio, tam kad pasiektų, žmogus eina per  duobėtą kelią tam, kad patirtų ir pereitų per sunkius gyvenimo kelius. Buvo minčių šokti su partnere taip pat, tačiau nenorėjau daryti to, kas lengviausia. Tikėjau savo jėgomis, kad šokdamas vienas, galiu parodyti save, kaip įvairialypę asmenybę“,- savo pasirinkimą projekte šokti vienam komentuoja Vykintas.

 

Vykintas šoka jau penkiolika metų. Jo lentynas puošia ne vienas pergalės trofėjus – būtent tai, pradėjus savo karjerą, Vykintui tapo didžiausia motyvacija. Tačiau dalyvis pripažįsta – šokio pasaulis jam atnešė ne tik gerų patirčių.

 

„Į šokius mama mane atvedė vos šešerių dėl ydingos laikysenos ir šleivų pėdų. Pradžioje mane motyvuodavo tik pergalės, vienu momentu buvau susirgęs žvaigždžių liga, tačiau laikui bėgant keitėsi mąstymas, pajutau malonumą šokti ir ką reiškia būti ant scenos. Supratau, kad šokis yra mano gyvenimo dalis. Laimėtuose apdovanojimuose atsispindi sukauptas bagažas, nes per patirtį aš supratau, kaip reikia pereiti per tam tikrus etapus. Jų buvo ne tik malonių, kurie priverčia skraidyti ant sparnų , bet ir skaudžių, dėl kurių norėjau viską mesti ir užversti šios skaudžios istorijos knygą“,- pasakoja Vykintas.

 

Patirtimi, apie kurią kalba Vykintas, sunku patikėti. Ne vienerius metus modeliu dirbęs, įspūdingos išvaizdos vaikinas, pradėjęs šokti mokykloje patyrė daug patyčių. Dar labai jaunas kartu su partnere sudalyvavęs viename televizijos projekte, Vykintas negalėjo įsivaizduoti, kas jo už tai lauks…

 

„Kai pasirodžiau televizijos projekte, man buvo vienuolika metų. Kadangi gyvenau mažame miestelyje, tai buvo tiesiog nesuprantamas dalykas, todėl mokykloje sulaukiau labai daug patyčių. Yra daug žmonių, kurie pavydi, kurie nori kenkti, ypač mano aplinkoje, mano miestelyje. Žmonės, vaikai, komentuodavo, pripažinsiu buvo skaudu,  girdėdavau įvairių  individų pilama purvą. Manau daugeliui paklausus apie tai, ką patiria ar ką jie išgyvena būtų skaudu kalbėti, bet mano situacijoje aš užsigrūdinau ir pasistačiau sieną, už kurios tie žmonės negalėtų manęs pasiekti. Šiandien aš džiaugiuosi, kad praėjau visą šitą laikotarpį, nes be jo nebūčiau toks koks esu dabar“,- apie skaudžią patirtį kalba projekto dalyvis, kurio šokio karjera dabar jau įsibėgusi – Vykintas veda šokių pamokas, pasirodo įvairiuose spektakliuose, projektuose ir renginiuose.

 

Skaudžią vaikystės patirtį Vykintas atskleis ir per pirmąjį savo šokį „Šokio Revoliucijoje“. Pasirodymas kalbės apie jo išgyvenimus, pagalbos šauksmą iš vidaus ir emocijas, kurios abejingo nepaliks nei vieno žiūrovo.

 

„Manau kiekvienas šokis turi paliesti žiūrovą, perteikti tam tikras emocijas, patyrimą ir leisti  žiūrovui susikurti savo istoriją, kurią jis mato.  Su šia mintimi pasirinkau ir dainą, pagal kurią šoksiu. Pasirodyme noriu perteikti  skausmą, kurį teko patirti vaikystėje. Šokdamas perteikiu tuo pačiu ir pyktį, agresiją, skausmą, vienišumą ir  netoleranciją kito žmogaus asmenybei“,- apie būsimą pasirodymą kalba Vykintas.

 

Įspūdingas ir emocijų kupinas dalyvio pasirodymas bei paskutinė atrankų laida, jau šį sekmadienį 19:30
„Šokio Revoliucijoje“ per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.