Išdalinti „Žmonės 2019” adovanojimai – Metų Žmonėmis tapo Danguolė ir Viktoras Butkai

Išdalinti „Žmonės 2019” adovanojimai – Metų Žmonėmis tapo Danguolė ir Viktoras Butkai

 

Šį vakarą operos ir baleto teatre Vilniuje įvyko kasmetiniai „Žmonės 2019” apdovanojimai, kurie išskirtinai šiemet prisistatė atsinaujinę – vakaro metu apdovanoti buvo ne tik muzikos, scenos ir sporto geriausi, bet ir visuomenei labiausiai nusipelnę ir didžiulę įtaką padarę mokslo, kultūros ir verslo atstovai.

 

Renginį organizavę kūrybos namų ELITAZ prodiuseriai, nuolatos besikeičiančioje operos ir baleto teatro scenoje vakaro metu pristatė išskirtinius pasirodymus – efektingą choreografinį šou sukurė iš lubų nuleista Violeta Tarasovienė,  o atlikėjas Mantas Jankavičius kartu su „Lietuvos balsas. Vaikai“ dalyviu Pauliumi Rimeikiu scenoje pateikė visus apstulbinusią dainos „Barcelona“ versiją, kurioje Montserrat Caballe partiją atliko operiniu falcetu dainavęs vienuolikametis.

 

Dar viena staigmena žiūrovams tapo netikėtas Rositos Čivilytės, Ericos Jennings, Monikos Marijos ir Joanos Gedmintaitės pasirodymas pakilus iš žiūrovų vietų, kurio metu, atlikėjos perdainavo žymiausius lietuviškus kūrinius. Vienas įsimintiniausių vakaro pasirodymų – duetų šou, kurio metu pasikeisdami bendrus sukurtus kūrinius kartu atliko Leonas Somovas, Justinas Jarutis, Inga Jankauskaitė, KAIA, Paulina, Gerda Šukytė, Monique ir Mantas Jankavičius. Scenoje įspūdingus šou taip pat sukūrė atlikėja Beatrich, Monika Marija bei drauge su Lietuvos kameriniu orkestru pasirodęs Andrius Mamontovas.

 

Nominacijas pristatė ir nugalėtojus apdovanojo netikėti skelbėjų tandemai: Oskaras Koršunovas ir Rūta Mikelkevičiūtė, Vidas Bareikis ir Liudas Mažylis, Merūnas Vitulskis ir Leonas Somovas, Vaidas Čeponis ir broliai Lavrinovičiai, Inga Jankauskaitė ir Arnoldas Eisimantas, Gintarė Gurevičiūtė, Simona Burbaitė, Simona Bandita, Julija Žižė ir Agnė Gilytė, Mantas Katleris, bei pagrindinės „Metų Žmogaus“ nominacijos teikėja, žurnalo „Žmonės“ vyriausioji redaktorė Gitana Bukauskienė.

 

„Metų scenos žmogumi“ tapo aktorius bei režisierius Rolandas Kazlas, „Metų muzikos žmogumi“ –  dirigentė Mirga Gražinytė-Tyla, „Metų kultūros žmogumi“ broliai menininkai Algirdas ir Remigijus Gataveckai, „Metų mokslo žmogumi“  – mokslinininkė biochemikė Urtė Neniškytė, „Metų verslo žmonėmis“ paskelbti „Vinted“ įkūrėjai Milda Mitkutė ir Justas Janauskas, „Metų sporto žmogumi“ -plaukikas Danas Rapšys, „Metų mylimiausiu žmogumi“ tik visuotinu balsavimu buvo išrinktas šokėjas, fotografas bei socialinių tinklų žvaigždė Naglis Bierancas, o žurnalo „Žmonės“ redakcijos sprendimu, „Metų žmonių“ apdovanojimas atiteko „MO“ muziejaus įkūrėjams Danguolei ir Viktorui Butkams.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.