Inovatyviuose pusryčiuose „Tech Top 2018” pristatė įspūdingus šou sukursiančias žvaigždes

Inovatyviuose pusryčiuose „Tech Top 2018” pristatė įspūdingus šou sukursiančias žvaigždes

 

Trečiadienio rytą Vilniaus Menų Spaustuvės kiemelyje žinomi veidai rinkosi į netikėtus pusryčius –„Tech Top 2018” paskelbė apie ketvirtuosius technikai skirtus apdovanojimus, kuriuos šiais metais transliuos LNK televizija.

 

Inovatyviausiu metų šou etiketę pelnę apdovanojimai, techninius sprendimus pademonstravo ir pusryčių metu – svečiai buvo vaišinami 3D spausdintuvu ruošiamais blynais.

 

Efektingą pristatymo startą davė režisieriaus Šarūno Kirdeikio kurtas šokėjų performansas, kuriame atsispindėjo būsimo renginio stilistika, scenografinės detalės ir pagrindinė tema – „Konstruok savo ateitį“.

 

Konferencijos metu renginį išsamiai pristatė šou organizuojantis kūrybos namų ELITAZ prodiuseris ir „Tech Top“ idėjos bendraautorius Gediminas Jaunius, LNK  savireklamos direktorė Vitalija Kibildė, „Tech Top“ idėjos bendraautorius bei įmonių grupės „Topo Grupė“ generalinis direktorius Remigijus Štaras bei technologijų žurnalistas Karolis Makrickas.

 

Renginio metu prodiuseris Gediminas Jaunius paskelbė itin lauktus atlikėjų vardus, kurie apdovanojimų metu sukurs inovatyvius šou. Šiemet „Tech Top 2018” apdovanojimų sceną drebins Donatas Montvydas, Mantas Jankavičius, Monika Marija, Monique bei Vilniaus Energija.

 

„Arenoje sukursime įspūdingą dekoraciją, kuri nuolat kis, todėl bus nepaprastai įdomu dalyvauti pačiame renginyje. Pristatytus atlikėjus žiūrovai išvys visiškai kitokiame amplua. Esu ramus, kad nustebinsime žiūrovus tokiais sprendimais, kurių jie niekada nematė. Bus labai drąsu“,- konferencijos metu intrigavo Gediminas Jaunius.

 

Pristatymo vedėjas Vytautas Rumšas, tapsiantis ir šių metų apdovanojimų vedančiuoju paskelbė dar vieną netikėtą žinią – naująja jo partnere apdovanojimų metu taps Giedrė Rusytė.

 

Kartu su Nacionaliniais technikos apdovanojimais, lapkričio 10 dieną, Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks ir antrą kartą rengiama inovacijų ir technologijų paroda, kurios lankytojai turės galimybę išbandyti naujausias technologines inovacijas, nematytus įrenginius, įsitraukti į interaktyvias veiklas ar užsiimti įvairiomis veiklomis su robotais. Parodos kuratorius technologijų žurnalistas Karolis Makrickas žada, jog šiemet paroda bus dar didesnė, o jos eksponatai – dar nematyti.

 

Apie šių metų geriausios technikos rinkimus konferencijos metu kalbėjo Remigijus Štaras, patikinęs, kad kaip ir kiekvienais metais,  balsavę turės galimybę laimėti įspūdingus technikos prizus.

 „Visose kategorijose bus nauji produktai, pasipildę naujomis savybėmis ir mums aktualiomis funkcijomis. Per ketverius apdovanojimų metus jau susiformavo tradicijos, kurios kategorijos ypač įdomios ir kelia daugiausia aistrų. Aršiausia, daugiausia dėmesio ir balsų surenkanti kova paprastai verda ir tikrai išliks išmaniųjų telefonų, televizorių ir kompiuterių kategorijose, kurios negaili naujovių. O balsuoti, kaip visuomet, labai apsimoka – balsavę dalyvaus žaidime ir turės galimybę laimėti šių metų technikos lyderių prizus“,- konferencijos metu kalbėjo Remigijus Štaras.

 

Visuotinas žmonių balsavimas už geidžiamiausią metų techniką prasidės rugsėjo 11 dieną. Šiais metais įvertinti metų geriausius bus galima net 36 kategorijose.

 

Inovatyviausias metų šou „Tech Top 2018” su pažangiausiais ir netikėtais Donato Montvydo, Manto Jankavičiaus, Monikos Marijos, Monique ir Vilniaus Energijos pasirodymais įvyks jau lapkričio 10 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje. Bilietai į renginį jau prekyboje.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.