Ingos sprendimas privertė šaukti areną ir ašaroti mokytoją: „Aš noriu nusikąsti sau galvą“

Ingos sprendimas privertė šaukti areną ir ašaroti mokytoją: „Aš noriu nusikąsti sau galvą“

Dabar Kėdainių arenoje ir tieisiogiai per LNK vyksta jau antroji „Lietuvos balso“ finalinė kova, kurioje dėl galimybės patekti į ketvirtfinalį varžosi dvylika finalistų – po tris iš kiekvieno mokytojo komandos. Po šiandienos – į kitą areną Vilniuje keliaus tik aštuoni stipriausi.

 

Daug emocijų keliančioje kovoje mokytojų ir žiūrovų sprendimu projektą jau paliko du dalyviai – Donato Montvydo komandos narys Kristijonas Vaičiukauskas ir Ingos Jankauskaitės komandos dalyvė – Laura Ziegoraitytė. Būtent pastarosios dalyvės iškritimas arenoje sukėlę didžiulę audrą – žiūrovai emocingai pasitiko Ingos Jankauskaitės sprendimą iš dviejų dalyvių Nerijaus Stankaus ir Lauros Ziegoraitytės pasirinkti būtent Nerijų, po jam pasakytos kritikos ir didžiulių pagyrų iš visų mokytojų ir pačios Ingos Laurai.

 

„Neglostysiu tau galvos šiandien, tu esi didelis berniukas. Tu neturi teisės pamiršti teksto antrą kartą iš eilės. Apsisukčiau ant kulno ir nueičiau į kitą pusę“,- atvirai komentuodama abiejų dalyvių pasirodymus kalbėjo Inga Jankauskaitė, negailėdama Nerijui kritikos – dalyvis jau antrą sekmadienį iš eilės sugebėjo pamiršti dainos žodžius. Tuo tarpu tiek kiti mokytojai, tiek pati Inga Jankauskaitė, Lauros pasirodymą šiandieną įvertino geriausiai iš visų trijų Ingos Jankauskaitės dalyvių.

 

„Laura, tau penkios žąsys iš penkių. Nėra kitos tokios dalyvės projekte, kuri turėtų tiek moteriškumo, kiek tu. Tavimi negalima nesižavėti“,- gražių žodžių Laurai negailėjo Inga Jankauskaitė.

 

Tačiau po visų žodžių mokytoja savo sprendimu šokiravo visą areną ir ašarų pilnomis akimis ištarė, jog į kitą etapą toliau keliauja su Nerijumi.

 

„Aš noriu nusikasti sau galvą, nes aš turiu priimti sprendimą ne tik viską pasvėrus ir suskaičiavus, bet ir pajautusi ir numatant, kas bus toliau“,- savo sprendimą komentavo Inga Jankauskaitė.

 

Tik ištarusi sprendimą, Inga Jankauskaitė ir visi arenoje pamatė galutinius žiūrovų balsavimo rezultatus – Nerijus buvo surinkęs mažiausiai palaikymo ir, jei ne jo mokytoja, būtų projektą palikęs. Kad mokytojas nežinodamas žiūrovų rezultatų išsaugo mažiausiai balsų surinkusį dalyvį šiandieną nutinka jau antrą kartą – Donatas Montvydas pasirinkdamas toliau keliauti su Grėtė Eitmantyte, taip pat apsaugojo ją nuo iškritimo – iš visų trijų Donato Montvydo komandos dalyvių, ji balsų ir vėl surinko mažiausiai.

 

Dramatiška išlikimo kova dar laukia dviejų mokytojų komandų. Kaip žiūrovai pasitiks Justino Jaručio ir Leono Somovo sprendimus ir ar vėl bus pasipiktinę dėl galutinių rezultatų – jau dabar tiesiogiai per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.