Inga Valinskienė kartu su DJ Dave Nazza„Tech Top 2017” apdovanojimams ruošia nematytą futuristinį šou

Inga Valinskienė kartu su DJ Dave Nazza„Tech Top 2017” apdovanojimams ruošia nematytą futuristinį šou

Vienu įspūdingiausių ir neabejotinai pačiu inovatyviausiu metų šou vadinami jau šį spalį įvyksiantys „Tech Top 2017“ apdovanojimai, pagaliau atskleidžia pirmąją žvaigždę, kuri šiam renginiui žada paruošti išskirtinį šou numerį – tai Inga Valinskienė. Dar šiais metais jubiliejinį „Žvaigždės“ turą Palangoje paskutiniu koncertu užbaigusi Inga, šiame renginyje pasirodys amplua, kuriame jos nematė niekas per visus dvidešimt metų scenoje.

 

„Tech Top apdovanojimams visada siekiame sukurti originalius, niekur iki šiol nematytus pasirodymus. Ne išimtis ir Ingos šou – su iššūkiais Inga visada susitvarko puikiai, todėl tiek išskirtinis kostiumas futuristine tema, tiek visiškai unikalios aranžuotės dainų miksas atliekamas kartu su DJ Dave Nazza ir Vilniaus Bigbendu paliks žiūrovams neišdildomą įspūdį“,- apie atlikėjos pasirodymą sako trečius metus iš eilės šį renginį režisuojantis Šarūnas Kirdeikis.

 

Scenos deivė Inga Valinskienė sako, jog tokiai režisieriaus avantiūrai, geriausius savo hitus atlikti elektroninės muzikos stiliuje, pasiryžo su malonumu, atlikėjai pačiai įdomu, kaip jos muzika galėtų skambėti prie jos prisilietus Dave Nazza. „Gyvenimas tuo ir įdomus, kad darai tai, ko įsivaizdavai, kad niekuomet negalėtum daryti. Aš visada atvira naujovėms ir niekuomet nesakau, kad kategoriškai nenorėčiau, negalėčiau ar nepajėgčiau atlikti vieno ar kito sumanymo“,- sako Inga Valinskienė.

 

Praeitais metais savąjį penkiasdešimtmetį atšventusi atlikėja juokdamasi patikina, kad elektroninė muzika tikrai nėra jos mėgstamiausia ar labiausiai klausoma, tačiau jei tokiu stiliumi aranžuoji gerą hitą – juk jis ir lieka… geru hitu! „Aš save pavadinčiau neutralia tokios muzikos atžvilgiu. Nemirštu dėl jos, tačiau ir nesakau, kad man ji nepriimtina. Jei gerai padaryta muzika ir gabalai įdomūs bei smagūs, tegul ji būna elektroninė ar dar kokia kitokia, vis tiek skambės puikiai“,- šypsodamasi sako žinoma moteris ir pripažįsta, jog ir jai pačiai įdomu išeiti iš savo komforto zonos ir savąsias dainas atlikti taip, kaip jų dar negirdėjo niekas.

 

Apie Ingos Valinskienės futuristinio pasirodymo detales, pusę lūpų jau kalba ir režisierius. „Pasirodyme su Inga planuojame išnaudoti ir pakėlimų technologijų naujienas – programuojamus keltuvus, kurių pagalba be vargo galima kontroliuoti įvairių objektų skrydžio trajektoriją. Smagu Lietuvoje turėti ambicingų ir originalių sprendimų ieškančių žvaigždžių, nebijančių išeiti iš savo komforto zonos“,- sako Š. Kirdeikis, išduodamas ir tai, jog per šį pasirodymą atlikėja skraidys neįtikėtiname aukštyje.

 

Ar atlikėja neturi aukščio baimės? Inga Valinskienė neslėpia, kad turi, tačiau šis pasirodymas bus vertas ją įveikti. „Na, kaip čia pasakius, aukščio aš bijau, bet tikrai ne tiek kad nesiryžčiau mėginti ar išbandyti tokių dalykų. Žinoma dar nežinau, kiek aukštai režisierius pasiruošęs mane iškelti, bet manau, kad iš baimės tikrai nenumirsiu“,- juokdamasi kalba atlikėja.

 

Kaip atrodys Ingos Valinskienės pasirodymas, kaip nuskambės atlikėjos hitai elektroninės muzikos stiliumi ir kokios technologijos nustebins jos pasirodyme – jau spalio 28 dieną, „Tech Top 2017” apdovanojimuose Vilniaus „Siemens“ arenoje ir tiesiogiai per TV3.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.