Inga Jankauskaitė susilydė dėl „Lietuvos balso“ vyrų: „Prašyk ko nori, duosiu viską“

Inga Jankauskaitė susilydė dėl „Lietuvos balso“ vyrų: „Prašyk ko nori, duosiu viską“

 

Jau šį sekmadienį, 19:30 LNK televizijos eteryje pasirodys trečioji kokybiškiausio muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ laida, kurios laukiamiausia dalimi taps neįtikėtinas skaičius stulbinamų vyriškų balsų. „Tokio skaičiaus puikiai dainuojančių vyrų projekte nebuvo dar nei vieną sezoną“,- intriguoja Donatas Montvydas, ateinančią laidą pats susidursiantis su nemenkais iššūkiais bandydamas į savo komandą prisivilioti vaikinus.

 

„Aš ilgai laukiau šito momento, šitų žemų natų ir šito virpesio ir, kad mano kūnas sureaguotų į kažkieno tonus ir tai įvyko, tavo balsas laksto skruzdėm per nugarą ir norisi dar ir dar“,- neslėpdama susižavėjimo vieno iš vaikinų pasirodymu laidoje kalbės Inga Jankauskaitė. „Drąsiai galima sakyti, kad tai ne tik, kad vienas, bet kol kas stipriausias pasirodymas“,- pritardamas I. Jankauskaitei kalbės Donatas Montvydas, kuris po šio pasirodymo, ne tik kartu su visais mokytojais, bet ir visa arena, dalyviui plos atsistoję.

 

Tačiau vieno, televiziniuose projektuose jau spėjusio išgarsėti dalyvio pasirodymas ypač stipriai sujaudins, savo vyrų armiją bandančią surinkti, Ingą Jankauskaitę. „Tu čia atėjai laimėti „Lietuvos balsą“, o kadangi tu ateisi į mano komandą, tai taip ir bus!”,- pritrenkta nepakartojamo dalyvio vokalo, pasitikėdama savimi kalbės Inga.  “Tokios laimingos Ingos, per visas akląsias perklausas aš dar nemačiau. Ji pašoko iš savo kėdės, siuntė bučinius, suko pirštą prie smilkinio rodydama, koks aš kvailas, kad dar neatsisukau, o taip dažniausiai nebūna“,- juokdamasis atlikėjos užsidegimu stebėsis Donatas Montvydas.

 

„Jis jau yra tokiame laiptelyje,  kai jis jau dainuoja nebe sau, o publikai, jis mato, kaip ji į jį reaguoja ir tai išnaudoja. Taip jau yra ir jis tai jaučia. Tau atsisukome visi keturi, bet… manęs prašyk ko nori!“,- nieko nesigėdydama sakys Inga, tačiau ar to užteks, jog jau žinomas dalyvis pasirinktų jos komandą?

 

Puikūs vyriški balsai bus ne vienintelis trečiosios „Lietuvos balso“ laidos kabliukas. Po antrosios laidos, diskusijų laviną sukėlęs Donato Montvydo antrininku vadinamas Vilnius Popendikis, šį kartą vietą užleis į sceną įžengusiai Julijonai Biveinytei – ji priblokš neįtikėtinu panašumu į projekto reporterę, trečiajame „Lietuvos balso“ sezone išgarsėjusią Agnę Juškėnaitę. Trumpų plaukų, tamsių akių ir žemo balso atlikėja Julijona, apie savo panašumą su garsiąja Agne Juškėnaite yra girdėjusi ne kartą, tik ar jos kelias projekte bus toks pat sėkmingas koks buvo Agnei?

 

Atsakymo į šį klausimą dar teks palaukti, tačiau į kitus Julijona mielai atsakys tiesiogiai„Lietuvos balso“ „Facebook“ paskyroje, jau šį sekmadienį, laidos reklaminių pertraukų metu. Kartu su ja, „Facebook live“ transliacijoje pasirodys ir kiti trečiosios laidos dalyviai –  jau žinomi atlikėjai Gopalas Michailovskis bei Gražvydas Sidiniauskas, mergišiumi tituluotas Eimantas Jakubauskas bei Grasilė Gudaitytė – mergina, kurią į „aklųjų perklausų“ filmavimą atlydėjo policijos automobilio palyda…

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.