Inga Jankauskaitė sukrėsta pasirodymo „Lietuvos balse“: „esu ant žliumbimo ribos“

Inga Jankauskaitė sukrėsta pasirodymo „Lietuvos balse“: „esu ant žliumbimo ribos“

 

Šį sekmadienį LNK televizijos eterį pasieks antroji „Lietuvos balso“ laida, kurioje dar penkiolika dalyvių vien tik savo balsu bandys atsukti mokytojų kėdes.

Naujoji laida bus itin jautri – čia netrūks tiek jaudinančių dalyvių istorijų, tiek ir nesuvaidintų mokytojų emocijų, o vienas iš dalyvių pasirodymų itin sujaudins Ingą Jankauskaitę. Viktorijos Kontrimaitės pasirinkta praėjusių metų „Eurovizijos“ nugalėtojo Salvador Sobral daina ne tik ant kojų pakels visą Palangos areną, tačiau ir ypatingai palies mokytojus. Emocijų suvaldyti jiems nebepavyks.

„Tokio šiurpo odoje dar neturėjau. Buvo labai jausminga“,- po pasiodymo kalbės Leonas Somovas.

„Aš tai su gumulu gerklėje ir ant žliumbimo ribos. Nepaprastai jaudina. Tūkstantis balų už dainą ir už drąsą, nes tokį kūrinį judinti pavojinga, tačiau viskas pasiteisino“,- susijaudinusi komplimentų atlikėjai negailės Inga Jankauskaitė.

Ašarų akyse netruks ir iš dalyvių pusės. Savo svajonėmis ir jautriomis istorijomis antrąją laidą pasidalins ne vienas. Skaudžią istoriją papasakos ir scenoje pasirodys praeityje didžiulių muzikinių svajonių turėjusi ir buvusioje merginų grupėje „Naujosios mokinukės“ dainavusi Aistė Ramanauskaitė, siekianti ir vėl sugrįžti į sceną. Mergina pripažins – prieš dešimtį metų užgriuvusio populiarumo, tuo metu ji atlaikyti nepajėgė, tačiau dabar ant scenos vėl lipa su didžiuliu pasitikėjimu savimi.

„Išėjau iš grupės ir nuo penkiolikos metų tiesiog nebedainavau dėl kritikos. Į „Youtube“ buvu įkeltas vienas mūsų grupės klipas, po kuriuo buvo daug negražių komentarų, ypač mano vardu, turbūt prie to prisidėjo ir mano šviesūs plaukai. Skaudžiai į tai sureagavau ir nusprendžiau nebedainuoti“,- laidoje kalbės Aistė, kuri išėjusi iš grupės tuomet tapo modeliu.

Savo muzikinę svajonę scenoje bandys išpildyti ir dar viena, pirmuosius žingsnius muzikos pasaulyje jau žengusi atlikėja KamiA, kurios pirmasis vaizdo klipas „Next to me“ „Youtube“ platformoje peržiūrėtas jau keliasdešimt tūkstančių kartų. Mergina kuklindamasi pripažįsta, jog pirmasis jos kūrinys galėjo būti ir geresnis, o į projektą ateina, kad įgautų taip reikalingų žinių ir patarimų būsimai muzikinei karjerai bei rastų naujų pažinčių, kurios ateityje padėtų kurti dar geresnę muziką.

„Su draugais leidome laiką studijoje, tačiau gal ne pakankamai, nes yra šiek tiek niuansų, kuriuos pirmajame kūrinyje pakeistume ar patobulintume. Tačiau, kaip pirma daina, manau ji tikrai vykusi. Greitai planuoju sukurti dar daugiau naujų kūrinių, kurie bus ne ką prastesni už pirmąjį“,- būsimus muzikinius planus išduoda aštuoniolikametė Kamilė Adamavičiūtė – KamiA.

Kurio mokytojo komandą pasirinks Ingą Jankauskaitę sugraudinusi Viktorija Kontrimaitė , kaip „aklųjų perklausų“ scenoje seksis atlikėjai KamiA bei buvusiai „Naujosios mokinukės“ narei Aistei Ramanauskaitei ir dar daug įsimintinų dalyvių pasirodymų ir dėl pačių stipriausiųjų ypatingai paaštrėjusi  Donato Montvydo ir Leono Somovo kova– jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.