Inga Jankauskaitė apie ryšį su Lietuvos Balso projekto dalyviais: „Traukinys turi važiuoti į abi puses”

Inga Jankauskaitė apie ryšį su Lietuvos Balso projekto dalyviais: „Traukinys turi važiuoti į abi puses”

Jau šiandien, Klaipėdos „Švyturio“ arenoje nuskambės šventinis „Lietuvos Balso“ projekto nugalėtojos Monikos Marijos koncertas. Kartu su geriausiu balsu šalyje pripažinta atlikėja, scenoje pasirodys ir mylimiausi penktojo projekto sezono balsai bei mokytojų kėdėse sėdėję muzikos grandai – Inga Jankauskaitė bei Leonas Somovas, kurie žiūrovams ruošia ypatingą ir netikėtą staigmeną.

Vos pasibaigus projektui, „Lietuvos balse“ armijas gerbėjų susirinkę dalyviai, savo populiarumo paleisti lengvai nežada – iškart po projekto jie aktyviai koncertuoja visoje Lietuvoje. Tačiau projekte įsižiebusioms dalyvių žvaigždėms, tikras raktas į sėkmę, pasak Ingos Jankauskaitės, nėra tik buvimas scenoje.

„Vienintelis dalykas, kuris tikrai turi perspektyvą – kūryba. Kurkite patys, ieškokite savo unikalaus skambesio, nebijokite eksperimentų. Belskite visur, kur galite ir bus atidaryta. Scena myli atkaklius ir ryžtingus žmones“,- sako Inga Jankauskaite.

Penktojo sezono mokytoja tikra – projekte užsimezgusias pažintis su savo sričių profesionalais svarbu išsaugoti ir išjungus televizijos kameras, o ji pati, muzikiniais klausimais, visuomet atvira kiekvienam buvusiam komandos nariui.

„Traukinys važiuoja į abi puses! Kitaip tariant, mano durys atidarytos, o toliau tikrai priklauso nuo jų iniciatyvos, poreikio, artimumo. Lengviausiai ir dažniausiai bendrauju su Žemaitukais. Su jais labai linksma“,- atvirauja Inga Jankauskaitė.

Nors žvaigždžių paskelbimo, kurie užims šeštojo sezono mokytojų kėdes, dar teks palaukti, dalyvių atrankos jau įpusėjo, o norinčiųjų vadintis naujuoju geriausiu šalies balsu – tūkstančiai. Didžiulę patirtį projekte turinti Inga Jankauskaitė, būsimiesiems dalyviams atskleidžia esminius dalykus, kurie naujiems talentams garantuotų kelią į sėkmę.

„Turėti idėjų. Nuolat jas generuoti ir galvoti patiems, ką nori dainuoti, kaip nori atrodyti, ko nori pasiekti. Nemanyt nė akimirkos, kad kažkas padarys už jus. Mes galime tik padėti, nukreipti, sustyguoti, kartais tiesiog nuraminti“,- atvirauja Inga Jankauskaitė.

Dalyvių atrankos į naująjį sezoną vyks iki pat balandžio 26 dienos. O šiandieną, 19:30 tiesiogiai iš Klaipėdos „Švyturio“ arenos, koncerto transliaciją su Monika Marija, ryškiausiais penktojo projekto sezono balsais ir išskirtine Ingos Jankauskaitės ir Leono Somovo staigmena pamatyti bus galima ir per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.