Indrė Kavaliauskaitė prieš „Šokio revoliucijos“ filmavimus: „Kai kurie dalyviai galėtų varžytis su Cirque du Soleil artistais“

Indrė Kavaliauskaitė prieš „Šokio revoliucijos“ filmavimus: „Kai kurie dalyviai galėtų varžytis su Cirque du Soleil artistais“

 

Jau šį rudenį LNK televizijos eteryje startuosiantis projektas „Šokio revoliucija“, į brangiausią televizijos istorijoje projekto sceną subūrė didžiausius šalyje šokių profesionalus. Visą vasarą Vilniaus „Siemens“ arenoje vyksta projekto laidų filmavimai, o šį trečiadienį prasidės dvikovų filmavimo etapas, kuriame daugiau nei šimto dvidešimties kamerų filmuojamoje scenoje susirungs 36 talentingiausi skirtingų stilių šokėjai.

 

 „Projekto dalyviai turi sukaupę daug profesionalumo ir patirties, tai tik įrodo projekto lygį. Žiūrovus ypatingai nustebins jaunoji karta, projekte yra tokių šokėjų, kurių net mes niekuomet nematėme šokančių, jie sugebėjo pranokti visus lūkesčius. Atrankų metu tikrai pamatėme, kurie šokėjai gali tapti viso projekto favoritais, tačiau įdomiausia, kaip jiems seksis būtent dvikovų etape, nes viena yra turėti stiprų pasirodymą, o kita – susitvarkyti su žaidimo taisyklėmis. Dalyvių čia laukia daug iššūkių“,- intriguoja projekto meistrai, „Low Air“ duetas Airida ir Laurynas.

 

Į projektą patekę šokėjai, turėjo lygiai tris savaites paruošti įspūdingą pasirodymą, atskleisiantį geriausias jų, kaip šokėjų savybes, profesionaliai išdirbtą šokių techniką ir originalumą, renkant įspūdingiausią „revoliucijos“ momentą – pasirodymo akimirką, kuri specialios technikos pagalba bus stabdoma laike ir žiūrovams bei meistrams rodoma 360 laipsnių kampu. Šokėjų pasiruošimą dvikovoms stebėjo projekto „mūza“ Indrė Kavaliauskaitė, kuri atvirai pripažįsta – tokių pasirodymų nebuvo mačiusi ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulinėje scenoje.

 

 „Kai kurie „Šokio revoliucijos” šokėjai galėtų laisvai varžytis su Cirque du Soleil artistais. Profesionalumas, pasirodymai ir jų išpildymas – atima žadą. Neretai girdžiu sakant: „parodykite televizijoje talentingiausių žmonių, kuriems nereikia girtis, nes jų pasiekimai kalbėtų už save”. Na, šis projektas būtent toks ir yra, čia dalyvauja garsiausi Lietuvos baleto artistai, modernaus šokio profesionalai, gatvės šokių atstovai ir viskas vienoje vietoje. O jų talentą ir profesionalumą dar papildo techninės projekto galimybės“,- sako Indrė Kavaliauskaitė, kuri patikina, jog tai, ką kovų etapui paruošė šokių profesionalai – ne tik žiūrovus, bet ir pačius meistrus paliks be žado.

 

Kovų etapo filmavimai įvyks jau šį trečiadienį 11, 15 ir 19 valandomis. Norintys įspūdingus pasirodymus pamatyti savo akimis, projektui dar nepasiekus televizijos eterio, kviečiami nemokamai juos stebėti Vilniaus „Siemens“ arenoje, registruojantis elektroniniu paštu publika@elitaz.lt.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.