Iliuzionisto R. Bernatonio triukas D. ir K. Lavrinovičius privertė krūpčioti: „Taip neprakaitavome nė per vienas varžybas“

Iliuzionisto R. Bernatonio triukas D. ir K. Lavrinovičius privertė krūpčioti: „Taip neprakaitavome nė per vienas varžybas“

 

Vieni mylimiausių Lietuvos krepšininkų broliai Darjušas ir Kšištofas Lavrinovičiai gyvenime dar nebuvo taip išsigandę ir tuo pačiu nustebinti bei šokiruoti pasivažinėjimo žinomo iliuzionisto Roko Bernatonio vairuojamu automobiliu.

 

“Taip neprakaitavau dar nė per vienas krepšinio varžybas!“, – pasibaigus kelionei neslėpė K. Lavrinovičius.

 

Garsieji sportininkai patys paklausė, ar virtuoziškai kortomis žongliruojantis ir du pasaulio Gineso rekordus pasiekęs iliuzionistas galėtų mašiną vairuoti jei nieko nematytų.

 

“Ir aš ryžausi spontaniškai avantiūrai! Prieš tai uždengtomis akimis niekada nesu vairavęs miesto gatvėmis!“, – patikino R. Bernatonis.

 

Kelionės metu jis ne tik spėjo garsiuosius krepšininkus priblokšti savo sugebėjimais, bet ir paatvirauti apie įdomius ir kartais po paslapties šydu saugomus dalykus – trečiąjį brolį, poeziją, Naujųjų metų planus, krepšinį negyvenamoje saloje ir daugybę kitų tiek rimtų, tiek juoko ašaras braukti priverčiančių istorijų.

 

Iš R. Bernatonio D. ir K. Lavrinovičiai gavo ir dovanų – simbolius, kuriuos išvydę krepšinio sirgaliai juos išsyk atpažins balandžio 23 – ąją Kauno „Žalgirio“ arenoje vyksiančiame grandioziniame K95 šou, skirtame populiariausios Lietuvoje sporto šakos jubiliejui.

 

Į krepšinio istoriją įeisiančios šventės metu, su Marijonu Mikutavičiumi priešakyje, 95-mečio geriausieji bus apdovanoti specialioje pagerbimo ceremonijoje, o susirinkusiųjų į Kauno „Žalgirio“ areną lauks ir trys grandioziniai šou, kuriuos kartu su žinomais kviestiniais svečiais ir ryškiausiais krepšinio veidais ruošia didžiausios scenos žvaigždės Linas Adomaitis, Džordana Butkutė ir po dviejų metų pertraukos į Lietuvos sceną sugrįžtantis SEL! K95 šou – čia bus visi! Skubėkite įsigyti pigesnius bilietus! Bilietai brangs jau nuo balandžio 8 dienos.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.