Į „Lietuvos balsą“ ateinanti miuziklų žvaigždė Kristina Radžiukynaitė: aš tiesiog jaučiau, kad man čia reikia būti

Į „Lietuvos balsą“ ateinanti miuziklų žvaigždė Kristina Radžiukynaitė: aš tiesiog jaučiau, kad man čia reikia būti

 

„Žinote, einu ten, kur veda jausmas. Kaip neišmokau per dvidešimt ketverius metus, taip turbūt niekada ir nesužinosiu, ką reiškia vadovautis protu ir logika. Mano sprendimai yra spontaniški, kyla iš emocijos. Taip atsitiko ir su “Lietuvos balsu”. Aš tiesiog jaučiau, kad man čia reikia būti, dalyvauti. Paragavusi televizijos projektų, keletą metų kračiausi minties grįžti į eterį, bet, matyt, jau nurijau visas nuoskaudas, išsivaliau žaizdas, “užsiauginau skūrą” ir vėl galiu “grįžti į trasą”, – šypsosi žinoma miuziklų žvaigždė Kristina Radžiukynaitė, kurios vardas papildė į penktąjį projekto sezoną įžengusių jau žinomų atlikėjų sąrašą.

 

Iš populiarių miuziklų žinoma atlikėja sako, kad, priešingai nei kiti dalyviai, į projektą ateina ne pergalės, šlovės ar prizo, o nori žiūrovus supažindinti su tikrąja Kristina ir jos atliekama muzika. „Mano tikslas – būti išgirstai, pirmą kartą atverti savo sielą, parodyti kokia esu iš tikrųjų, ką galiu, ir supažindinti Lietuvą su miuziklo žanru. Nebenoriu jokių etikečių, kurias man lipdė visą gyvenimą: “lietuviškoji Whitney Houston”, “lietuvių Mariah Carey” ir taip toliau. Aš Kristina! Ir mano pavardė Radžiukynaitė, ir aš dainuoju taip, kaip dainuoju aš, ir aš nenešioju didelių iškirpčių, ir man žiauriai nepatinka dainuoti visiems atsibodusius koverius, aš turiu savo dainų, aš rašau, aš groju, ir aš noriu, kad tai būtų išgirsta ir suprasta“,- tiesiai ir be užuolankų sako Kristina.

 

Ne viename muzikiniame televizijos projekte prieš keletą metų dalyvavusi atlikėja, paklausta, ar mano, jog  jau suburtas gerbėjų ratas gali padėti laimėti šių metų „Lietuvos balsą“, tik juokiasi: „Tikrai ne. Visiškai nesijaučiu privilegijuota. Tai, kad dalyvauju, apskritai žino vos keli žmonės. O be to, būkim biedni, bet teisingi: kas mane iš viso atsimena? Tokių “žvaigždžių” “iškeptų” Tv projektuose, šimtai. Aš juk visiškai kitokia, negu mano įvaizdį  žiūrovams suformavo televizija. Ir tiesą sakant, net norėčiau, kad jie to neatsimintų. Šis projektas bus man nauja pradžia, kupina jaudulio ir emocijų, ir tuo pačiu, tai bus “susipažinkime iš naujo, aš Kristina”, pradžia. Gal jie net užsimanys ateiti į vieną iš miuziklų, kuriuose vaidinu. Gal. Labai tikiuosi.“

 

Šiuo metu, Kristina Radžiukynaitė aktyviai ruošiasi ne tik penktajam „Lietuvos balso“ sezonui, bet ir visiškai naujam miuziklui, kuris, tiki, jog projektui pasiekus LNK televizijos eterį, sutrauks dar daugiau miuziklo žanrą pamilusių žiūrovų. „Šiuo metu turiu labai didelį iššūkį – pagrindinį vaidmenį, Ramūno Cicėno režisuojamame spektaklyje “Meilutė” ( “Sweet Charity” ). Miuziklo gerbėjai žino, jog Meilutės vaidmuo yra labai didelis, ir scenoje tenka nemažas, tiek fizinis, tiek emocinis krūvis. Šį kartą būsiu desperatiška, naivi ir amžinai meilės ieškanti šokėja. Bus visko: juoko, ašarų, muzikos ir daug gražių merginų!  Premjera jau artėja, bet kol kas daugiau detalių išduoti negaliu“,- artimiausius muzikinius planus atskleidžia atlikėja.

 

Ar Kristinai pavyko sužavėti „Lietuvos balso“ mokytojus aklųjų perklausų metu, projekto gerbėjai pamatyti galės jau šį rudenį LNK televizijos eteryje, o patys nekantriausi laukiami  rugpjūčio 10 – 11 dienomis, Palangoje vyksiančiuose „nokautų“ filmavimuose, kuriuose tarpusavyje susirungs 60 geriausių Lietuvos balsų, kuriuos į savo komandas pasirinko Džordana Butkutė, Leonas Somovas, Donatas Montvydas ir Inga Jankauskaitė.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.