Į didžiąją sceną grįžtanti Rosita Čivilytė: „Esu laiminga, tik šįkart ne dėl meilės vyrui“

Į didžiąją sceną grįžtanti Rosita Čivilytė: „Esu laiminga, tik šįkart ne dėl meilės vyrui“

Po dvejų metų pertraukos scenos legenda, nepriekaištingo vokalo deivė Rosita Čivilytė grįžta į didžiąją sceną su nauja daina ir nauju požiūriu į gyvenimą – jos širdyje visas nelaimingas meiles galutinai ištrynė ir jų vietą užėmė meilė muzikai.
Pastaruosius dvejus metus Rositą dažniau nei televizijoje ar koncertų salėse buvo galima matyti prie fortepijono muzikos klasėje. Moteris intensyviai dirbo pedagoginį darbą, o savo pačios kūrybą buvo sustabdžiusi.

R. Ščiogolevaitė sukūrė žodžius

„Naujų dainų nedainavau porą metų. Tai šou versle yra daug. Džiaugiuosi, kad tie pora metų man buvo kaip stop signalas. Man šio signalo reikėjo. Tie metai suteikė progos apmąstyti – ar aš dar apskritai noriu dainuoti, ar tik mokyti kitus, ar noriu dažniau būti scenoje, ar namuose. Suvokiau, kad dar turiu, ką pasakyti klausytojams”, – sako Rosita, pristatydama naujausią savo dainą “Žodžiai”.
Šiam kūriniui žodžius parašė gera Rositos draugė Rūta Ščiogolevaitė, o muziką sukūrė pati Rosita. Beliko sukurti aranžuotę – šį darbą Rosita patikėjo jaunam muzikos prodiuseriui Gyčiui Valickui, dar žinomam kaip Echoes.

Krištolo pilys dužo

Scenos profesionalė atskleidžia, kad su nauja daina į jos gyvenimą atėjo ir naujas etapas.

“Pastaraisiais metais turėjau daug vidinių konfliktų, šeimyninių bėdų. Anksčiau svajojau susikurti puikią šeimą, pasistatyti ją kaip krištolinę pilį. Man nepavyko – pilys dužo. Taip, dukros Agneta ir Patricija užaugo nuostabios, bet nepavyko dėl vyrų”, – sako Rosita ir priduria, kad šiuo metu jos širdyje vietą užima vien muzika.

“Nors krištolo pilys dužo, statėsi muzikinės piramidės, atsivėrė nauji balsiniai horizontai. Įkvėpimas! Tai – geidžiamiausias ir visada, bet kuriuo paros metu, laukiamas jausmas, tolygus meilei ir aistrai“.

Rosita02

Scenoje – dar bent 10 metų

Šiuo metu Rositos širdis – laisva. “Dabar aš – laiminga, nes esu laisva. Žmonės klausia, gal įsimylėjau, kad visada šypsausi. O pas mane – atvirkščiai: esu laiminga, bet šįkart jau ne dėl meilės vyrui. O dėl to, kad esu laisva ir pasiruošusi kurti ir dalytis su klausytojais muzika. Nauja daina “Žodžiai” man suteikia didžiulės vilties, kad dar bent jau dešimt metų skirsiu kūrybai ir scenai. Dabar jau suprantu, kad man to tikrai reikia”, – užtikrintai kalba dainininkė.

Jubiliejaus proga – solinis koncertas

Naują gyvenimo ir muzikinio kelio etapą Rosita pažymės ir savo 50-ečio jubiliejaus koncerte birželio 9-ąją Šv. Kotrynos bažnyčioje, Vilniuje. Čia skambės ne tik naujoji daina “Žodžiai”, bet ir kitos kultinės šios atlikėjos dainos. Lyriškos baladės ir užvedantys visų laikų hitai – viso to galite tikėtis jubiliejiniame Rositos koncerte. Čia neabejotinai skambės tik gyva muzika – gros kūrybos namų ELITAZ grupė, fortepijonu skambins Feliksas Zakrevskis, o jausminga gospel muzika dalinsis choras “Hark”!

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.