Į didžiają Lietuvos sceną sugrįžtantis SEL: šaunu, kad Sabonis šiais metais bus mano gimtadienyje

Į didžiają Lietuvos sceną sugrįžtantis SEL: šaunu, kad Sabonis šiais metais bus mano gimtadienyje

Iki vieno įspūdingiausių renginių šiais metais, Lietuvos krepšinio 95-erių metų jubiliejui skirto K95 šou liko kiek daugiau nei mėnuo, tad apie šį renginį vis daugiau kalba ir jame pasirodysiantys atlikėjai. Lygiai tiek pat dienų liko ir iki skandalingojo Egidijaus Dragūno gimtadienio, kurio metu, jis ir pristatys finalinį, grandiozinį renginį užbaigsiantį šou.

 

Finalinę renginio dalį su didžiule profesionalų komanda ruošiantis Egidijus Dragūnas neslepia, kad krepšinio jubiliejus ne vienintelė proga, kurią jis švęs balandžio 23 dieną. Būtent tą dieną vienam žymiausių atlikėjų sukanka 41-eri. “Džiaugiuosi, kad savo gimtadienį galėsiu atšvęsti tokioj arenoj su svarbiausiais krepšinio istorijos žmonėmis“,- apie tą pačią dieną vyksiantį savo gimtadienį atsiliepia E. Dragūnas.

 

Atlikėjas savo šventės tikrai nesureikšmina ir sako, jog tą dieną svarbiausias gimtadienis bus krepšinio jubiliejus, tačiau juokaudamas džiaugiasi sutapimu, kad jo gimtadienyje pagaliau dalyvaus ir legendinis krepšininkas: „Šaunu kad ir Sabonis pirmą kartą bus mano gimtadienyje“.

 

Dvigubu gimtadieniu džiaugiasi ir kartu su SEL pasirodysiančios atlikėjos Camille ir Silvija Pankūnaitė. Pasirodymuose su SEL dažnai dalyvaujanti atlikėja Kamilė Tumelytė išduoda, kad tą dieną atlikėjo gimtadienis neliks pamirštas ir tikrai neapsieis be staigmenų…

 

„Na, galbūt ta proga, jog Egidijaus gimtadienis sutampa su Lietuvos krepšinio gimtadieniu, tai ir mes visi bent trumpam “išbėgsim į aikštelę” jo pasveikinti. O jeigu rimtai, tai, manau, artistui nėra didesnės dovanos, nei būti scenoje per savo gimtadienį ir daryti tai, ką labiausiai mėgsti. Pati tuo įsitikinau praeitą gimtadienį. O mes savo ruožtu surengsime tokį pasirodymą, jog tiek Egidijui, tiek Lietuvos krepšinio draugams gimtadienis bus epinis.“

 

Jau paskelbta, kad efektingame šou, kuriame visas krepšinio pasaulis ir visa Žalgirio arena švęs krepšinio jubiliejų, didžiules šou dalis taip pat ruošia Linas Adomaitis ir Džordana Butkutė, kurie kartu su kviestiniais atlikėjais ir žymiausiais krepšinio veidais surengs specialius ir dar niekur nematytus pasirodymus. K95 šou – jau balandžio 23 dieną, Kauno Žalgirio arenoje. Čia bus visi!

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.