Gražvydas Sidiniauskas ateina į „Lietuvos balsą“: sieksiu pergalės ir žinomumo

Gražvydas Sidiniauskas ateina į „Lietuvos balsą“: sieksiu pergalės ir žinomumo

 

LNK paskelbus apie žinomiausio muzikinio projekto pasaulyje sugrįžimą į Lietuvą, norinčiųjų išbandyti savo jėgas projekte atsirado tūkstančiai. Tarp jų ne tik tie, kurių balsus iki šiol girdėdavo tik artimiausi draugai, bet ir žinomi atlikėjai, jau spėję surinkti tūkstantinę savo gerbėjų armiją.

 

Vienas jų – dar šių metų „Eurovizijos“ atrankoje sužibėjęs atlikėjas Gražvydas Sidiniauskas, kuris į projektą pateko, galima sakyti, tik atsitiktinumo dėka. „Tiesą sakant dalyvavimas projekte tapo visai netikėtas ir jį lėmė tik atsitiktinumas, kuomet viename koncerte Vilniuje, prie manęs priėjo šio projekto komandos narys ir pasiūlė savo jėgas išbandyti būtent „Lietuvos balse“. Jau anksčiau galvojau dalyvauti projekte, tiesiog pražiopsojau laikotarpį, kuomet buvo galima pildyti anketas, ir štai – buvau pakviestas pats.“,- džiaugiasi Gražvydas.

 

Atlikėjas sako tiesiai – į projektą ateina nugalėti: „Be jokios abejonės, kad čia sieksiu pergalės ir žinomumo. Visi juk nori pasirodyti. Lygiai taip pat ir aš – noriu siekti karjeros aukštumų, gauti daugiau pasiūlymų koncertams, renginiams.“ Tačiau Gražvydas atviras – muzikinė sėkmė tikrai ne vienintelė priežastis nugalėti „Lietuvos balse“, mat jis turi ir kitų, žemiškų svajonių. Ne paslaptis, jog Gražvydas mato tik 30% pasaulio, tad noras turėti daugiau koncertų reikštų ir daugiau pajamų, o šių Gražvydui reikia, tam, kad išpildytų didžiausią savo norą. „Turiu dideles ambicijas. Noriu atlikti akių operaciją Amerikoje. Tikiuosi projektas prie šio tikslo priartins.“, – savo planus atskleidžia atlikėjas.

 

Gražvydas savo šansus projekte vertina išties puikiai, tačiau patikina – rimtų konkurentų tikrai yra. „Vokaliai šnekant, stipriausia konkurente laikau Kristiną Radžiukynaitę, jos balsas puikus, ji teatrališka, todėl ir artistiškumo jai netrūksta“. Būtent pastarosios savybės Gražvydas sako stokojantis pats, todėl didžiausias jo noras patekti į Ingos Jankauskaitės komandą. „Tiesą sakant man patinka Jankauskaitė, norėčiau būti jos komandoje.  Ji yra aktorė ir darbas su ja man būtų be galo naudingas, nes scenoje man trūksta artistiškumo. Girdėjau ką ji atlieka renginiuose, jos dainos artimos mano širdžiai. Norėčiau sudainuoti ką nors kartu“.

 

Kaip atlikėjui seksis sužavėti mokytojus „aklosiose perklausose“ ir ar jam pavyks patekti į to mokytojo komandą, kuris jį žavi labiausiai, žiūrovai išvysti galės jau šį rugsėji, „Lietuvos balso“ projektui pasiekus LNK televizijos eterį.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.