Giedrė Rusytė „Tech Top 2018” apdovanojimuose: „Televizijos eteryje dainuosiu pirmą kartą”

Giedrė Rusytė „Tech Top 2018” apdovanojimuose: „Televizijos eteryje dainuosiu pirmą kartą”

 

Jau šį šeštadienį, Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyks nacionaliniai technikos apdovanojimai „Tech Top 2018“, kuriuose bus apdovanota šių metų geriausia technika. Įspūdingi technologijų tema sukurti Donato Montvydo, Manto Jankavičiaus, Vilniaus Energijos, Monikos Marijos ir Monique šou, ryškiausi apdovanojimus teikiantys pramogų, sporto ir verlo pasaulio veidai bei dar nematyta inovacijų ir technologijų paroda arenoje – visą tai jau lapkričio 10 dieną galės išvysti visi bilietus įsigiję žiūrovai.

 

Šiais metais apdovanojimus ves naujas duetas – Vytautas Rumšas ir Giedrė Rusytė. Ne pirmą kartą scenoje kartu dirbantys vedėjai, apdovanojimų šou žada nustebinti – tituluota gražuolė Giedrė Rusytė pirmą kartą televizijoje atliks specialiai paruoštą muzikinį numerį, kuris žiūrovams leis pamatyti, kaip atrodo šių dienų išmanieji namai.

 

„Tai yra ryškiausias technologinis šou metuose ir ko gali tikėtis žiūrovai, tai ypatingų muzikinių pasirodymų, ypatingos scenografijos ir ypatingų sprendimų. Stengiamės kiekvienais metais parodyti tai, ko žiūrovas dar nematė ir ilgai sukame galvas, kaip tai įgyvendinti. Aš dar nežinau kas dar be šio šou, gali leisti sau padaryti tokius dalykus ir naudoti tiek daug technologijų. Mes patys su Giedre daug ruošiamės ir žiūrovams pateiksime keletą staigmenų. Juoko šiame šou taip pat netruks“,- sako Vytautas Rumšas.

 

Specialų muzikinį numerį atliksianti Giedrė Rusytė juokiasi – dainuoti televizijos eteryje prieš tūkstančius žmonių jai teks pirmą kartą. Toks išbandymas reikalauja ne mažai pasiruošimo – Giedrė Rusytė savo vokalą tobulina padedama vokalo meistrės Rositos Čivilytės dukros bei „Tech Top 2018” šou vykdančiosios prodiuserės Agnetos Gabalytės.

 

„Dainuoti televizijos eteryje niekada neteko, aš tikrai ne dainininkė. Esu tik kartą studijoje įrašinėjusi keletą dainų vienam projektui, tačiau jūs net neįsivaizduojate, kiek tuomet kantrybės reikėjo mane ruošusiai vokalo meistrei Rositai Čivilytei… Šį kartą ruoštis padeda Rositos dukra Agneta Gabalytė ir vėl gi – ačiū jai už katrybę. Žodžiu, kadangi mano kolega Vytautas Rumšas visai nedainuoja, dirbti, kaip visada, tenka man “,- juokaudama sako Giedrė Rusytė.

 

Kokius siurprizus šou metu paruoš vedėjai ir kaip nuskambės pirmą kartą Giedrės Rusytės atliktas muzikinis pasirodymas, pamatyti gyvai galima jau šį šeštadienį Vilniaus „Siemens“ arenoje įvyksiančiame „Tech Top 2018” šou. 

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.