GERDA ŠUKYTĖ

                                                                                           

 

Gerda Šukytė – „Lietuvos balsas“ šeštojo sezono nugalėtoja, sugebėjusi savo balsu ir charakteriu užkariauti visos Lietuvos širdis ir didžiule balsų persvara laimėti projektą. 

 

Nuo projekto pradžios Gerda vadinama unikalia ir visiškai kitokia atlikėja, kuri savo žemu balso tembru sugebėjo užburti, o savo pasirodymais ant kojų pakelti absoliučiai visas didžiąsias šalies arenas finalinėse projekto kovose.

 

„Fenomenas“ – tokiu žodžiu atlikėją apibūdino projekto mokytojai ir kūrybinė komanda, stebėjusi, kaip greitai auga šalies meilė šiai atlikėjai. 

 

Kilusi iš nedidelio Alsėdžių miestelio, kurianti eiles, grojanti ukulėle TV projekto nugalėtoja muzikoje sustoti net nežada – ji, kartu su projekte jos mokytoja buvusia Inga Jankauskaite, išleido pirmąjį bendrą kūrinį, užimantį aukščiausią poziciją tarp Ingos muzikos fanų. Lygiagrečiai Gerda vysto ir unikalų savo stilių, talpinantį Billie Eilish skambesio krislus. Atlikėja nevengia netobulumo temos, ji provokuoja klausytoją muzikiniais pareiškimais, jog yra išskirtinė ir to nebijo. Gerbėjus jau pasiekė pirmosios būsimo albumo dainos „Genai“ bei „Nepriimk asmeniškai“.

 

Gerdos pasirodymai tinkamiausi didelėse scenose, su šokėjais, vizualizacijomis ar kitais efektais, skirtais sustiprinti muzikinę žinutę ir atlikėjos skleidžiamą mistiką.

 

Gerdos auditorija – 16 – 40 m., bet jei neatitinkate šios kategorijos, jauskitės dar ypatingesni!

 

Gerdą apibūdinanti frazė – fenomenali mistika.

 

 

                         

 

 

 

 

 

 

 

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.