Galingu balsu „Lietuvos balse“ sužavėjusi Paulina Paukštaitytė: „Džiaugiuosi, kad buvau pastebėta tam tikrų žmonių“

Galingu balsu „Lietuvos balse“ sužavėjusi Paulina Paukštaitytė: „Džiaugiuosi, kad buvau pastebėta tam tikrų žmonių“

 

Jau rytoj, Marijampolėje prasidės Monikos Marijos turas kartu su Vilniaus Bigbendu, Elitaz muzikos grupe ir geriausiais penktojo sezono „Lietuvos balso“ projekto balsais. Ilgai lauktame ture, kartu su Monika Marija, vienoje scenoje pasirodys Žemaitukai, Gabija Lokytė, Gražvydas Sidiniauskas, Kristina Radžiukynaitė, Vilius Popendikis ir Paulina Paukštaitytė.

 

Iki pat projekto finalo, duete su KAIA nukeliavusi Paulina Paukštaitytė, po projekto praėjus daugiau nei mėnesiui, sako didžiosios scenos jau pasiilgusi, o pats projektas stipriai pakeitęs jos muzikinį gyvenimą.

 

„Mano gyvenime atsirado daugiau veiksmo, prie mokslų stipriai prisidėjo muzika, važinėju dažnai į koncertus po įvairius miestus, kuriu muziką. Projektas davė daug pažinčių su įvairiais muzikos  industrijoje dirbančiais žmonėmis, tad tenka bendradarbiauti ir su jais. Projekto dėka, stipriai padidėjo ir sekamumas socialiniuose tinkluose, dėl to labai didžiuojuosi, kad žmonės mane seka ir laukia muzikinių naujienų“,- apie pasikeitusią kasdienybę po projekto pasakoja Paulina.

 

Dar mokykloje besimokanti atlikėja išduoda, kad vos projektui pasibaigus, išskirtinį vokalą turinčią merginą pastebėjo žinomi šou pasaulio veidai bei atlikėjų vadybininkai, tad mergina sulaukė ne vieno pasiūlymo dirbti kartu.

 

„Nors ir nelaimėjau projekto, bet buvau pastebėta tam tikrų žmonių, su kuriais žadu dirbti ateityje. Ypatingai džiaugiuosi, kad jie manyje pamatė perspektyvą“,- intriguoja Paulina, kol kas nenorėdama išduoti vardų, su kuriais ketina sieti savo muzikinę ateitį.

 

Atlikėja patikina, jog jos muzikinė karjera dar tik prasideda, o „Lietuvos balsas“ buvo idealus atspirties taškas, padėjęs surasti savo klausytoją, suprasti individualų stilių ir atsistoti į teisingą muzikinį kelią, kuriuo ketina eiti ir toliau.

 

„Savo muzikinį stilių galėčiau palyginti su tokių atlikėjų, kaip Ariana Grande ar Dua Lipa muzika“,- sako Paulina, intriguodama, kad jau visai greitai, klausytojus pasieks ir pirmoji autorinė jos daina.

 

„Šiuo metu esu kūrybiniame procese, aišku, kad išleisiu dainą, labai norėčiau, kad tai būtų jau pavasarį, tad stengiuosi šį tikslą įvykdyti“,- sako Paulina Paukštaitytė, nenorėdama dar išduoti visų detalių, tačiau patikindama, jog naujoji daina bus lietuviška, o joje atsispindės tikri merginos išgyvenimai.

 

Paulina nudžiugina pranešdama, jog kartu su Monikos Marijos turu prisijungs visuose septyniuose miestuose, o jau šią savaitę ją, kartu su kitais projekto balsais, išgirsti ir pamatyti bus galima kovo 6 dieną Marijampolėje ir kovo 8 dieną Plungėje.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.