ELITAZ “Pragiedrulių” apdovanojimuose laimėjo dvejose kategorijose

ELITAZ “Pragiedrulių” apdovanojimuose laimėjo dvejose kategorijose

 

Dar sausio mėnesį LRTK paskelbė kasmetinį geriausių Lietuvoje radijo ir televizijos laidų konkursą, kuriame dalyvavo savo sričių profesionalai. Jau šešioliktą kartą rengiamame konkurse buvo renkamos geriausios praėjusiais metais pirmą kartą transliuotos radijo ir televizijos laidos.

 

Šiandieną, Vilniaus „Vaidilos” teatre įvykusioje apdovanojimų ceremonijoje po metų pertraukos į LNK televizijos eterį sugrįžęs penktasis jubiliejinis „Lietuvos balso” sezonas „Pragiedrulių” konkurse buvo pripažintas geriausiu 2017 metų televizijos pramoginiu projektu.

 

„Džiaugiuosi įvertinimu ir dėkoju kiekvienam gausios komandos nariui, su kuriais nuosekliai siekiame užsibrėžto tikslo – kurti kokybišką turinį ir puoselėti gyvai atiliekamą muziką. Ekspertų įvertinimas bei žiūrovų pripažinimas drąsina ir toliau siekti, kad Kūrybos namų ELITAZ įgyvendinami projektai išsiskirtų pozityvumu ir kokybe bei atvertų duris į didžiąją sceną talentingiausiems mūsų šalies žmonėms. Netrukus prasidėsiantis „Lietuvos balso” šeštasis sezonas ir toliau išlaikys užsibrėžtą kokybės kartelę bei maloniai nustebins didelėmis naujienomis, kurias pristatysime jau pirmadienį” – sako „Lietuvos balso” prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Intriguojančiomis naujienomis šį pirmadienį nustebinti žadanti ELITAZ kūrybinė komanda šiandieną vykusiose apdovanojimuose nugalėjo ir dar vienoje nominacijoje. Įsimintiniausius televizijos projektus ir koncertus kurianti komanda buvo apdovanota ir už prėjusių metų „Unicef šou. Už kiekvieną vaiką”. Tiesiogiai transliuotas paramos koncertas apdovanotas, kaip geriausias televizijos socialinis projektas.

 

„Ypač malonu, jog įvertinimų sulaukė projektai, kurie geriausiai atspindi Kūrybos namų ELITAZ veiklos esmę. Nuo kompanijos įkūrimo pradžios siekėme kurti kokybišką, pozityvų ir socialiai atsakigą turinį, įgyvendinome ne vieną socialiai atsakingą projektą, todėl ypač malonu, jog vienas jų – „Unicef šou. Už kiekvieną vaiką” sulaukė Pragiedrulių komisijos dėmesio. Didžiuojamės partneryste su „Unicef”, dėkojame už pasitikėjimą ir dalinamės šiuo apdovanojimu kartu su „Unicef Lietuva” komanda, sveikindami juos su veiklos Lietuvoje dvidešimtpenkmečiu,” – sako Kūrybos namų ELITAZ įkūrėjas Gediminas Jaunius.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.