ELITAZ MUSIC: Monika Marija „Eurovizijos“ atrankos finale pasirodys tik su viena daina

ELITAZ MUSIC: Monika Marija „Eurovizijos“ atrankos finale pasirodys tik su viena daina

 

Praėjusią savaitę Monika Marija socialiniuose tinkluose ir spaudoje išplatino kreipimąsi į savo gerbėjus ir „Eurovizijos“ komisiją, ragindama juos, antrajame pusfinalyje, kuris įvyko praėjusį šeštadienį, už jos dainą „Criminal“ nebalsuoti – tuomet atlikėja ir jos komanda nusprendė, jog Monika Marija finale nori dalyvauti tik su žiūrovų ir komisijos balsavimo lentelėse pirmąją poziciją iškovojusiu „Light On“ kūriniu.

 

Vis tik pusfinalis atlikėjai baigėsi netikėtai – aukštus balus už kūrinį „Criminal“ jai skyrė ne tik komisija, bet ir televizijos žiūrovai, atlikėjos daina galutinėje balsų lentelėje liko trečia ir pateko į  finalą.

 

Likus kelioms dienoms iki „Eurovizijos“ atrankos finalo, atlikėją prodiusuojanti „ELITAZ MUSIC“ praneša galutinį sprendimą – atlikėja finale pasirodys tik su viena „Light On“ daina.

 

„Esu tikras, kad Monika Marija šiemet yra neabejotinai geriausias galimas Lietuvos pasirinkimas. Jos išskirtinis talentas, sužavėjęs mūsų šalį, nepaliks abejingų ir visoje Europoje. Daugelį metų dirbu pramogų industrijoje, teko dirbti su daugybe talentingų mūsų šalies atlikėjų, todėl drąsiai sakau, kad šiemet turime ypatingą galimybę Europai pristatyti mūsų šalyje užaugusį pasaulinio lygio atlikėją. Monikos Marijos balso magiją patyrėme ne kartą, klausydami jos atliekamų dainų. Todėl kartu su ELITAZ MUSIC komanda apsvarstėme visus argumentus ir, prisiimdami visą atsakomybę dėl galimų pasekmių, priėmėme sprendimą atrankos finalui pateikti tik vieną Monikos Marijos atliekamą dainą“,- sprendimą komentuoja prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Nuo pat pergalės „Lietuvos balse“ su Monika Marija dirbantis Gediminas Jaunius tvirtina, jog atrankoms pasiūlytos dvi atlikėjos dainos nepažeidė jokių konkurso taisyklių ir nei atlikėja nei jos komanda nesiekė pergudrauti žiūrovų ar atrankos organizatorių.

 

 „Kaip jau ne kartą sakė ir pati atlikėja, „Light on” dainą greta „Criminal” atrankai nusprendėme pasiūlyti sulaukę išskirtinai gausaus klausytojų raginimo. Atėjo metas susitelkti ties vienu pasirodymu, kuris turi daugiausia žiūrovų ir komisijos palaikymo. Dalyvavimas atrankos finale su dviem dainomis atlikėjos palaikymą neabejotinai išskaidys į dvi dalis ir tai gali būti apmaudi techninė priežastis, nulėmusi, kad daugiausiai šiuo metu palaikymo sulaukianti pretendentė liks antra. Visų mūsų bendras tikslas išrinkti stipriausią pasirodymą didžiajai Eurovizijai. Monika turi viską, ko reikia: stipri daina, nešanti jautrią ir visiems artimą žinią; puikūs komunikaciniai įgūdžiai ir pagrindinių Europos kalbų išmanymas; bei išskirtinis vokalas, jaudinantis iki sielos gelmių. Kviečiu Monikos Marijos talento gerbėjus ir visus geros muzikos mylėtojus, svajojančius  Lietuvos vardą pamatyti aukščiausioje Eurovizijos balsavimo lentelės pozicijoje, šį šeštadienį balsuoti už dainą „Light On”“,- sako Gediminas Jaunius.

 

Dainą „Light On“ Monika Marija pristatė dar gruodžio viduryje. Kūrinys – bendras darbas su žinomais Švedijos ir Kanados prodiuseriais Rachel Suter, Martin Wiik ir Glen Ericsson. Dainos žodžiuose atsispindi viena skaudžiausių atlikėjos patirčių – susidūrimas su sunkia liga, kuri Monikai Marijai vos nesibaigė mirtimi. Kūrinys neša svarbią žinutę –  neprarasti vilties, net ir tuomet, kai rodos visas pasaulis sako, kad jos nebeliko. Tikėti šviesa. Dainos „Light On“ peržiūros muzikos ir socialinėse platformose artėja prie vieno milijono – tai yra daugiausiai peržiūrų sulaukęs „Eurovizijos“ atrankos kūrinys Lietuvoje.

 

Pakalbinti Moniką Marija dėl šios situacijos žurnalistai galimybę turės tik šiandien 16:30 Vilniaus oro uosto atvykimo salėje, atlikėjai parskridus iš Romos.

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.