ELITAZ ir Jaunimo miuziklo teatras Lietuvos scenas sudrebins nauju miuziklu “Meilutė”

ELITAZ ir Jaunimo miuziklo teatras Lietuvos scenas sudrebins nauju miuziklu “Meilutė”

Jaunimo miuziklo teatras, perkopęs miuziklo “Rent” pastatymo kalnus, išmokęs šios kelionės pamėtėtas pamokas, siekia toliau kurti profesionalų kokybišką miuziklą, panaudodamas geriausią šio žanro kūrėjų ir statytojų patirtį. Peržengdamas klasikinio, brodvėjinio miuziklo rėmus, šį rugsėjį pristato naujausią savo darbą miuziklą “Meilutė” (angl. “Sweet charity”), kurį koprodiusuoja kartu su Kūrybos namų ELITAZ prodiuseriais.

 

Tai brodvėjinis, choreografinis miuziklas, sukurtas šio žanro grandų Bob Fosse, Neil Simon, Cy Coleman, ir Dorothy Fields pagal Federico Fellini filmą “Kabirijos naktys”. Jis pasakoja apie romantikę šokėją Meilutę, kuri nepraranda tikėjimo, nepaisant nesibaigiančių nesėkmių santykiuose su vyrais, ir vilties, jog kada nors sutiks princą, apginsiantį ją nuo visų negandų. Pagrindinis Meilutės vaidmuo čia atiteko miuziklų žvaigždei Kristinai Radžiukynaitei.

 

„Pagrindinis vaidmuo šiame miuzikle tikras iššūkis. Miuziklo gerbėjai žino, jog Meilutės vaidmuo yra labai didelis, ir scenoje tenka nemažas, tiek fizinis, tiek emocinis krūvis. Šį kartą būsiu desperatiška, naivi ir amžinai meilės ieškanti šokėja. Bus visko, juoko, ašarų, muzikos ir daug gražių merginų!”- apie pagrindinį vaidmenį sako K. Radžiukynaitė.

 

Miuziklo režisierius Ramūnas Cicėnas, pakviestas statyti miuziklo “Meilutė” Jaunimo miuziklo teatre (JMT), įnešė į miuziklą permainų ir prikėlė jį šiuolaikiniam gyvenimui, privertė kūrybinę ir atlikėjų komandą į miuziklą pažvelgti kitomis akimis. „Labai norisi nubraukti tą šabloninę vaidybą, kuri miuzikle turėtų, atrodo, vykti taip lengvai ir naiviai. Mes stengiamės repetuodami ieškoti vaidyboje tikrumo, įsigilinti į herojės tragediją. Juk jeigu mus palieka vaikinas ar mergina, taigi išgyvenam didžiausius skausmus! Todėl mes stengiamės viską pavaizduoti gan tikroviškai.” – pasakojo režisierius.

 

Ramūno Cicėno manymu, miuziklas bus neeilinis ir aktualus kiekvienam iš mūsų, palies kiekvieną, daugelis žiūrovų atpažins save miuziklo veikėjuose. „Stengiamės, kad žiūrovai sakytų – “ir man taip buvo!” arba „O, geras, lygiai taip pat ir aš pasielgčiau!”. Tokius uždavinius aš keliu sau. Tikrai, ypač jaunimas savo santykiuose atpažins savyje miuziklo veikėjus, merginos – Meilutę, vaikinai savyje – Oskarą” – pridurdamas atsakė Ramūnas Cicėnas.

 

Miuziklo „Mieloji Meilutė” premjera įvyks rugsėjo 28-29 dienomis „Compensa” koncertų salėje. Bilietų prekyba jau startavo, įsigyti juos galima portaluose tiketa.lt ir teatrai.lt. Spalį ir lapkritį miuziklas gastroliuos po kt. Lietuvos miestų scenas. Miuzikle Meilutės vaidmenyje bus galima išvysti Kristiną Radžiukynaitę, Oskaro vaidmenyje – Tomą Žaibų, Vitorio Vidalio vaidmenyje – Justiną Lapatinską ir daugelį kitų.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.