ELITAZ EVENTS vadove tapo Raivara Šemetulskytė

ELITAZ EVENTS vadove tapo Raivara Šemetulskytė

 

 

Kūrybos namų ELITAZ renginių skyriui ELITAZ EVENTS nuo gegužės 13 dienos pradeda vadovauti Raivara Šemetulskytė.

 

Naujoji ELITAZ EVENTS skyriaus vadovė turi didesnę nei penkiolikos metų darbo patirtį marketingo srityje. Ne vienerius metus stipriausiose telekomunikacijų bendrovėse dirbusi Raivara Šemetulskytė darbo patirtį sukaupė dirbdama „Nokia Lietuva”, bei „Samsung Electronics Baltics”  rinkodaros vadove.

 

„Džiaugiamės, kad, įgyvendinant kūrybos namų ELITAZ plėtrą, vadovauti renginių grupei pavyko pritraukti tokios aukštos kompetencijos profesionalę. Raivara Šemetulskytė yra sukaupusi ilgametę vadovaujamo darbo patirtį, yra aukštai vertinama vadovų tarpe ir turi unikalių renginių įgyvendinimo patirties. Kartu su Raivara sieksime išlaikyti  lyderystę išskirtinių renginių rinkoje ir būti pirmu pasirinkimu tarp klientų, ieškančių išskirtinio ir kūrybiško požiūrio į renginius”, – sako kūrybos namų ELITAZ įkūrėjas Gediminas Jaunius.

 

Į naują veiklos sritį žengusi R. Šemetulskytė įsitikinusi, jog žinias, įgytas telekomunikacijų bendrovėse, nesunkiai pritaikys kurdama inovatyvius sprendimus visuomeniniuose, įmonių ar privačiuose renginiuose, kas padės ELITAZ EVENTS dar labiau išsiskirti iš konkurentų.

 

„Labai džiaugiuosi galimybe prisijungti prie vienus didžiausių televizijos ir šou projektus kuriančių kūrybos namų ELITAZ. Su komanda sieksime ne tik išlaikyti išskirtinį ELITAZ kūrybos braižą, ypatingą kokybę, bet ir kurti modernius renginius, kurie praturtins žmones emocijomis, žiniomis, patirtimis. Ieškosime ne tik tausojančių, bet ir novatoriškų technologinių sprendimų renginių įgyvendinimui. Nuolat tobulinsime geriausią praktiką ir procesus, kad būtų pagerintas renginių efektyvumas”,- sako naujoji ELITAZ EVENTS vadovė R. Šemetulskytė.

 

Pasirinkti renginių sferą marketingo specialistę paskatino praeityje sukurti sėkmingi projektai, įvertinti tarptautiniu mastu. Eidama „Nokia Lietuva” marketingo vadovės pareigas, R. Šemetulskytė sukūrė daugiau nei dvidešimt į jaunimą orientuotų renginių, kurių dėka šis prekės ženklas 2011 metais buvo išrinktas geidžiamiausiu, o dirbdama „Samsung Electronic Baltic“ kompanijoje prisidėjo kuriant „Galaxy Care” prekės ženklą bei įgyvendino integruoto marketingo projektą „Samsung Galaxy A Dream”, kuris 2016 m. „Samsung“ buvo pripažintas geriausiu Europoje.

 

„Svarstydama apie tolesnę karjerą pasirinkau renginių organizavimą, kaip veiklą, kuri man labai patinka, o kolegos yra pripažinę už puikius organizacinius gabumus. Į šią sritį atsinešu tiek savo didelę marketingo patirtį, tiek tarptautinių kompanijų standartus kokybei”,- sako R. Šemetulskytė.

 

Kūrybos namai ELITAZ veiklą vykdo jau penkioliktus metus, dirbdami su vienais didžiausių šalyje esančių prekių ženklų, žymiais Lietuvos šou pasaulio atstovais ir stipriausiais savo sričių profesionalais.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.