Eglė Jurgaitytė „Lietuvos Balse“ pradeda naują muzikinį etapą: „Per ilgai gyvenau patogiai“

Eglė Jurgaitytė „Lietuvos Balse“ pradeda naują muzikinį etapą: „Per ilgai gyvenau patogiai“

 

Daugelis pažvelgę į dvidešimtmetę Eglę Jurgaitytę net neabejoja, kad ji tikrai labai matyta. Besidomintys muzikos pasauliu, į efektingą gražuolę išaugusią merginą puikiai atsimena iš prieš dešimtmetį vykusio vaikų „Eurovizijos“ konkurso, kuriame tuo metu vos dešimties atlikėja, su savo kūrybos daina „Mano diena laiminga“ užėmė trečią vietą.

 

Iš karto po to, jaunoji atlikėja išleido dar ne vieną kūrinį ir dažnai buvo matoma įvairių projektų ir koncertų scenose. Vis tik Eglei augant, šou pasaulyje apie ją išgirsti tekdavo vis rečiau. O galiausiai merginos muzikinis kelias šiek tiek stabtelėjo. Tačiau Eglė Jurgaitytė patikina – nuo pat vaikystės nebuvo nei minutės, kad ji nustotų dainuoti ar abejotų, jog jos tikrasis kelias – tik muzika.  Šį sekmadienį, 19:30 per LNK apie save Eglė primins kaip niekada garsiai – ji žengia į šeštojo „Lietuvos balso“ projekto sezono sceną.

 

„Kiekvienais metais galime stebėti akivaizdų atlikėjų augimą, pažangą bei tobulėjimą. Tad išvados aiškios – projektas pakeičia žmogų, suteikia jam begalę galimybių ne tik pažinti profesionalus, su jais pabendrauti, dirbti ir iš jų mokytis, tačiau tai puiki proga išbandyti save, perlipti savo komforto ribas ir pažinti save visai iš kitos perspektyvos. To atėjau ir aš – pasisemti naujos patirties, tobulėti ir pildyti savo didžiausios svajonės – dainuoti. O kodėl būtent šiais metais? Gal todėl, jog supratau, kad per ilgai „patogiai” gyvenau ir beprotiškai noriu naujų iššūkių“,- apie savo sprendimą dalyvauti projekte kalba Eglė.

 

Nei minutės be muzikos gyventi negalinti atlikėja, baigusi mokyklą studijuoti vis tik pasirinko ne muzikos sritį. Tarptautinį verslą ir komunikaciją Vilniaus ISM universitete studijuojanti Eglė Jurgaitytė užtikrinta –  bet kokiam atlikėjui lavinti save skirtingose srityse tik didžiulis pliusas.

 

„Mėgstu sakyti, jog mokslas vietos neužima. Daug kuo domiuosi, daug kas patinka ir niekada to nelaikiau kliūtimi muzikuoti. Jeigu nori, visada viską suspėsi ir viską padarysi. Šalia mokslų aktyviai save lavinau  muzikoje, koncertavau, dainavau skirtingų stilių muziką, ieškojau savęs, augau ir brendau. Muzika visada buvo, yra ir bus tai, kas mano gyvenime atima daugiausia laiko, nes tai yra tai kuo aš gyvenu ir be galo mėgaujuosi“,- patikina Eglė Jurgaitytė.

 

Atlikėjos tikslas projekte aiškus – daugiau sužinoti, išmokti, dirbti, tobulinti stipriąsias vietas ir lavinti silpnąsias, o galų gale – projekte atradus savo stilių, kelią ir klausytoją – nugalėti.

 

„Esu žmogus kovotojas ir ateinu išsiaiškinti ne tik savo stipriųjų pusių, bet ir silpnųjų. Mano manymu sėkmingas dalyvis šiame projekte yra tas, kuris yra lankstus, neapsiriboja vienu muzikiniu stiliumi ar vienu įvaizdžiu, tačiau išlieka savimi. Čia renkamas geriausias iš geriausių, o visi dalyviai yra labai talentingi. Tad aš esu atvira išbandyti viską, kas neperžengtų ribos. Tačiau ne paslaptis, kad kiekvienas atėjęs į šį projektą nori save vadinti Lietuvos Balsu, tai būtų be galo didelė garbė ir didelis pasiekimas, tad nugalėti tikrai noriu“,- sako Eglė, kuri „Lietuvos balse“ žada atverti naują savo muzikinės karjeros lapą.

 

Ar po ilgos pertraukos į didžiąją sceną sugrįžtanti Eglė Jurgaitytė „Lietuvos balse“ išpildys savo svajonę pradėti naują muzikinį etapą ir ar mokytojai išgirs, kokį talentą turi vaikystėje išgarsėjusi atlikėja –  jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.