Egidijus Dragūnas papasakojo kaip sutiks naujus metus: „Tai vieni svarbiausių naujųjų metų mano gyvenime“

Egidijus Dragūnas papasakojo kaip sutiks naujus metus: „Tai vieni svarbiausių naujųjų metų mano gyvenime“

 

Gruodžio 31 dieną, sostinėje įvyks paslaptingiausias vakarėlis metuose pavadinimu „Pink Criminal“. Netradicinėje lokacijoje, Vilniaus traukinių depe, urbanistinėje erdvėje po stogu vos vienai nakčiai bus įkurtas didžiausias klubas sostinėje, kuriame pasirodys garsiausi šalies atlikėjai.

 

Viena įspūdingiausių ir paslaptingiausių naktų metuose – taip šį vakarą apibūdina renginio organizatoriai kūrybos namai ELITAZ, kviečiantys švęsti visiškai kitaip nei įprasta. Pusnuogiai šokėjai, akrobatai, savo išvaizda stebinantys artistai ir sėkmingiausi 2018 metų muzikos vardai – visai tai lauks vakarėlio svečių.

 

Skandalingiausiame naujųjų metų vakarėlyje pasirodys SEL, Justinas Jarutis, Leonas Somovas, Monika Marija, Adeph (Black Wave) ir kiti.

 

Vienu netikėčiausių vakarėlio atlikėjų tapęs SEL grupės lyderis Egidijus Dragūnas sako, jog tokia proga, Naujuosius sutikti su jo muzika pasitaiko labai retai.

 

„Man šitas koncertas bus labai ypatingas. Pastaruosius tris metus buvo daug visokių porblemų, šeima, statybos ir visa kita… Buvau viskas ir visoks, bet tik ne tai, kas esu iš tikrųjų. Ir man labai simboliška, kad būtent Naujų metų naktį grįžtu prie muzikoskarjeros. Noriu ir toliau kurti muziką, koncertuoti ir daryti tai, ką sugebu geriausia“,- atvirai sako Egidijus Dragūnas.

 

Atlikėjas juokiasi – šių metų sutikimas jam bus tikrai kitoks nei įprasta.

 

„Tai man bus labai geri ir švarūs metai, į kuriuos įeisiu blaivus. Prieš tai man tai yra pavykę kokius dvidešimt kartų, kai dar buvau nepilnametis. Šiemet tai pakartosiu, simboliškai su pieno stikline rankoje“,- juokiasi Egidijus Dragūnas, kuris išduoda, jog iškart po savo koncerto, įžengęs į naujuosius metus, jis ne švęs, o sės tiesiai į lėktuvą ir skris į savo antraisiai namais vadinamą Tailandą.

 

„Šis vakarėlis bus labai geras. Tai, ką kartu su muzikantais sukursime scenoje, bus linksma,  nuoširdu ir labai gražu. Jau nuo vasaros su jais negrojome kartu, visi esame pasiilgę darbo, grojimo, koncertų ir publikos“,- sako įsimintiną vakarą žadantis Egidijus Dragūnas.

 

Išskirtiniausias Vilniaus vakarėlis „Pink Criminal“ – jau gruodžio 31 dieną, Vilniaus vagonų depe Iešmininkų g. 17 a, Vilniuje.  

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.