Džordaną Butkutę pravirkdžiusi Melani Pettersson: tikiuosi po „Lietuvos balso“ mane žinos, kaip atlikėją, o ne dizainerės Aušros Haglund dukrą

Džordaną Butkutę pravirkdžiusi Melani Pettersson: tikiuosi po „Lietuvos balso“ mane žinos, kaip atlikėją, o ne dizainerės Aušros Haglund dukrą

Jau šį sekmadienį šeštoji „Lietuvos balso“ „aklųjų perklausų“ laida dar kartą primins, už ką projektas yra vadinamas kokybiškiausiu ir profesionaliausiu muzikiniu projektu šalyje. Scenoje pasirodys unikalūs balsai, sukelsiantys tikrą emocijų pliūpsnį mokytojų tarpe ir priversiantys ne juokais nusivilti tuos, kurių komandose vietų  beveik nebeliko.

 

Vienas tokių balsų – dvidešimtmetės Švedijos lietuvės Melani Pettersson. Dalyvės, kuri laidoje sugebės pravirkdyti pačią karalienę. Scenoje mergina nėra naujokė, vis gi daugelis ją žino, kaip dizainerės Aušros Haglund dukrą. Dėl šios priežasties, didelio žiniasklaidos dėmesio susilaukianti Melani, atvirai pripažįsta, jog nors mama ir gali atverti kelią į didesnį pažinčių ratą, įvertinta norėtų būti ne už mamos, o už savo pačios gebėjimus. „Eidama į projektą norėjau pamatyti kaip seksis, išbandyti savo galimybes ir pasitikrinti ar televizijos projektai yra mano kelias. Tikiuosi jog po šio projekto daugiau žmonių mane žinos kaip atlikėją, o ne kaip Aušros Haglund dukrą. Bandau užsikariauti savo vietą po saulę“,- atvirai pripažįsta mergina.

 

Jauna atlikėja neslepia, jog augant su visuomenėje žinoma mama ir siekiant karjeros muzikoje, mamos pažintys tikrai padeda, tačiau pati Melani puikiai supranta, jog savo kelią muzikoje turi nueiti pati. „Taip, dėl to jog ji žinomesnis asmuo nuo mažens vaikštau į renginius įsikabinusi jai į parankę ir gaunu nemažai kontaktų, kurie verti daug, bet vėl pasikartosiu, jog pažintys už mane neužlips ant scenos ir nepadainuos.. Buvau mokinta jog žinomumas ateina per darbą ir talentą kaip bonusas už tai ką darai gerai. Tai kas ateina per pažintis paprasčiausiai- neskanu“, – savo nuomonę išsako Melani.

 

Nenuostabu, jog muzika nėra vienintelė merginos aistra. Nuo mažens augusi tarp kūrybingų žmonių, atlikėja ir pati įsitraukė į mados pasaulį ir sako, jog ši aistra yra tokia pati didelė, kaip ir meilė muzikai. „Augant visuomet buvau apsupta labai kūrybingų žmonių. Mūsų namuose vyko daug įsimenamų renginių, buvo ruošiamasi mamos kolekcijų pristatymams, filmuojami interviu, fotografuojamas interjeras. Tad būtų labai keista jei manęs tai būtų neįtraukę“,- sako Melani.

 

Didžioji scena merginai taip pat ne naujiena, dar šį pavasarį ji kartu su atlikėju Gabrieliumi Vageliu dalyvavo „Eurovizijos“ atrankoje, kaip pritariamoji vokalistė. Dar tuomet, spaudoje pasirodė straipsniai, kuriuose atlikėjas atvirai papasakojo apie savo jausmus Melani ir pripažino, jog jie yra pora. Tačiau šioje istorijoje, Melani Pettersson atkakliai laikosi savo pusės ir dar kartą patikina, jog jie buvo viso labo scenos partneriai. „Duodama interviu apie Gabrielių visuomet sakiau jog esame scenos pora, už tai aš ir atsakau. Na o ką sako jis- teiraukitės paties Gabrieliaus“,- šypsodamasi sako mergina, klausimą ar jie pora, taip ir palikdama, kaip nedidelę savo asmeninio gyvenimo intrigą.

 

Kaip Melani seksis Lietuvos balso“ aklosiose perklausose ir kodėl jos pasirodymo metu verks net pati Džordana Butkutė, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.