Džordana Butkutė išdavė su kokiu krepšininku vėl norėtų kartu padainuoti

Džordana Butkutė išdavė su kokiu krepšininku vėl norėtų kartu padainuoti

Balandžio 23 dieną Kauno Žalgirio areną drebins neeilinė šventė – visa Lietuva ir užsienio svečiai čia švęs Lietuvos krepšinio 95-erių metų jubiliejų. Išskirtinei progai, ELITAZ prodiuserių komanda, kartu su ryškiausiais scenos grandais: Linu Adomaičiu, Džordana Butkute ir SEL ruošia inovacijų, staigmenų ir kokybiškos muzikos kupiną grandiozinį K95 šou, kurį tiesiogiai transliuos TV3 televizija.

 

Efektingą programą specialiai šiam šou rengianti scenos karalienė Džordana Butkutė sako, jog staigmenų jos kuriamame šou tikrai netrūks ir atskleidžia, kad vieną jos dainų kartu trauks šimtai krepšinio fanų. „Šią dainą žino visa Lietuva ir jau kartą yra dainavę krepšinio sirgaliai, 2010 metais sutikdami krepšinio rinktinę. K95 šou metu ši sirgalių minia bus gerokai didesnė – virs šimtais kartu dainuojančių balsų”, – sako atlikėja.

 

Ir čia ne vienintelis kartas, kai dainą „Dėl tavęs” Džordana dainavo scenoje ne viena. Atlikėja su šypsena prisimena istoriją, kai kartu su Šarūnu Marčiulioniu Šventojoje dainavo legendinę dainą, o žymus krepšininkas vis nesiliovė kartojęs priedainio ir šokdinęs atlikėjos net ir po žiūrovų ovacijų. Šią istoriją filmavimo metu papasakojo ir pati Džordana, išduodama, kad su šiuo krepšininku norėtų kartu padainuoti ir vėl.

 

„Jau kartą esame dainavę, todėl dainuoti vėl kartu norėčiau su Marčiulioniu. Šimtu procentu!”, – užtikrintai sako Džordana Butkutė.

 

K95 šou režisierius Šarūnas Kirdeikis išduoda, kad grandioziniame šou sužibės ne tik atlikėjai, bet ir žymiausi krepšininkai, treneriai, sirgaliai bei visas krepšinio pasaulis, todėl scenoje muzikos žvaigždėms talkins netikėčiausi žmonės…

 

Su kokiomis žymiomis asmenybėmis K95 šou pasirodys Džordana, Linas Adomaitis ir SEL, pamatyti bus galima jau balandžio 23 d. Kauno Žalgirio arenoje ir tiesiogiai per TV3!

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.