Džordana Butkutė: balandžio 23 d. „Dėl tavęs“ dainuos visas Lietuvos krepšinio pasaulis

Džordana Butkutė: balandžio 23 d. „Dėl tavęs“ dainuos visas Lietuvos krepšinio pasaulis

 

Oficialu: Lietuvos pop scenos karalienė Džordana Butkutė ruošia grandiozinę programą Lietuvos krepšinio 95-mečiui skirtam K95 šou, kuris įvyks balandžio 23 Kauno Žalgirio arenoje.

 

Prieš dvi savaites renginį prodiusuojantys kūrybos namai ELITAZ paskelbė apie išskirtinę šou koncepciją, kuria remiantis programoje sužibės trys ryškiausios Lietuvos muzikos žvaigždės su išskirtinėmis, efektingomis ir didiesiems pasauliniams sportiniams renginiams būdingomis, specialiai K95 šou ruošiamomis programomis.

 

„Esame tikri, Džordanos pasirodymas užburs visus, ji – neabejotina kultūrinio krepšinio palikimo dalis, kadaise nepabūgusi į aikštelę pakviesti patį Arvydą Sabonį ir dainuoti, užsiropštusi jam ant rankų. Kas dar turi tokią istoriją?”,- apie Džordaną atsiliepia renginio prodiuseris Gediminas Jaunius.

 

Prodiuserių pasirinkimas vieną iš trijų didžiųjų šou dalių skirti Džordanai Butkutei nestebina. Su jos dainomis užaugo net kelios krepšininkų kartos, lygiai prieš 13 metų LKL Žvaigždžių dienoje ji ant parketo šokti išsikvietė Arvydą Sabonį ir savo dainas skyrė ne vienose Lietuvos krepšinio rinktinės sutiktuvėse.

 

„Jaučiu nostalgiją krepšiniui ir jam nusipelniusiems žmonėms. Jaučiu pagarbą ir krepšinio legendoms – aš muzikoje kilau kartu su jais, kai jie skynė pergales ir garsino Lietuvos vardą. Todėl visi kartu dar kartą iškilsime balandžio 23 dieną, Kauno Žalgirio arenoje, minėdami vieną svarbiausių sukakčių krepšinio pasaulyje”,- apie būsimą svarbią sukaktį atsiliepia Džordana Butkutė.

 

Džordana pažada – krepšinio gimtadieniui skirtas šou, nenusileis nei vienam iš jos surengtų grandiozinių turų: „Tai bus tikras šviesų, efektingų pasirodymų, kaskadinių elementų ir žiūrovų akyse besikeičiančios scenografijos šou, kurio metu žiūrovai ne tik išgirs žinomiausius mano hitus bet ir išvys ne vieną specialiai jubiliejui parengtą siurprizą krepšinio tema.”.

 

Savo programą atlikėja vis dar laiko paslaptyje, tačiau drąsiai kalba apie vieną iš šou detalių: „2010 metais, Lietuvos rinktinės sutikime, mano hitas „Dėl tavęs” netikėtai nuskambėjo krepšinio sirgalių lūpomis. Balandžio 23 dieną, Kauno Žalgirio arenoje, ši daina nuskambės dar kartą, tik šį kartą ją dainuos visas krepšinio pasaulis”.

 

Kas ruoš trečiąjį grandiozinį šou ir pasirodys kartu su dvi šou dalis ruošiančiais Džordana Butkute ir Linu Adomaičiu paaiškės jau netrukus. Iškilmingas krepšinio jubiliejui skirtas šou K95 jau balandžio 23 d. Kauno Žalgirio arenoje. Bilietais prekiauja bilietai.lt. Šou tiesiogiai transliuos TV3 televizija. Čia bus visi!

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.