Dramos „Šokio Revoliucijoje“: pabėgimas pasirodymo metu ir taisyklių pažeidimas

Dramos „Šokio Revoliucijoje“: pabėgimas pasirodymo metu ir taisyklių pažeidimas

 

Jau šiandien, LNK televizijos eteryje, „Šokio Revoliucija“ Lietuvą prie ekranų prikaustys pasaulinės scenos vertais šokių pasirodymas. Efektingiausius pasirodymo momentus stabdančioje scenoje, šou sukurs ryškiausi „house“, „dancehall“, modernaus šokio, baleto, hip hop‘o, pramoginių, gatvės šokių, „waking“ stiliaus ir net breiko profesionalai. Tačiau projekto scenoje netruks ne tik įspūdingų pasirodymų, bet ir dramų.

 

Šio vakaro laidoje, projekto scenoje pasirodys iš Klaipėdos atvykęs gatvės šokių kolektyvas „Sfinx“, drauge su jo vadove Karina Karmonaite.

 

„Mes daugiau dirbame ne ant technikos ar tvarkingo sichrono, mes tiesiog esame vibe‘as ir ateinam pavaryt“,- prieš pat savo pasirodymą laidoje kalbės „Sfinx“ nariai, tiesiog spinduliuojantys pozityvumu ir noru patekti į kitą etapą.

 

Tačiau „Sfinx“ vadovė nusprendė, kad vieno šou „Šokio Revoliucijos“ scenoje tikrai nepakanka. Todėl šio vakaro laidoje, ji šoks ne tik su kolektyvu, bet ir pasirodys, kaip solo artistė.

 

„Daug metų sėkmingai šokau, tačiau po to turėjau ir daug nesėkmių ir dabar, visą tai sujungus, aš galiu papasakoti ganėtinai įspūdingą savo istoriją per šokį. Kai pradėjau mokyti šokio, visiškai atsidaviau kitiems žmonėms ir tiesiog pamiršau save. Visiškai apie save negalvojau. Ir tuomet, žmonės mane paliko. Aš likau ir be žmonių ir be savęs. Mano šokis šioje scenoje bus visiškas atspindys to, kaip aš dabar jaučiuosi, visiškas emocinis išsitaškymas. Dieną iki šio pasirodymo dar buvau salėje ir verkdama šokau, galvodama, ką aš darau su savo gyvenimu…“,- šio vakaro laidoje atvirai kalbės didžiulius gyvenimo išbandymus patyrusi Karina.

 

Abu pasirodymai meistrus sužavės, tačiau pačios Karinos laukia skaudi žinia – dalyvavimas ir su kolektyvu ir atskirai prieštarauja projekto taisyklėms. Jei į kitą etapą pateks abu – Karinos laukia sudėtingas sprendimas pasirinkti: viena ar su kolektyvu projekte ji bandys siekti pergalės.

 

Tačiau projekte laukia ir dar viena drama –  didžiulį išgąstį projekto komandai sukels breiko profesionalas Vilius Ščerbickas. 

 

„Projektui ruošiausi daugiau morališkai nei fiziškai, nes turėjau traumą. Tačiau tikiu, kad viskas bus gerai“,- prieš lipdamas į sceną pripažins dalyvis. Tačiau viso pasirodymo metu meistrus žavėjęs įspūdingais triukais, viduryje pasirodymo, Vilius iš scenos tiesiog pabėgs, o meistrai liks nesupratę, kas nutiko…

 

Kokį sprendimą priims Karina bei kas nutiko Viliui ir ar suteiks meistrai jam šansą pasirodyti antrą kartą ir užbaigti savo pasirodymą – jau šiandien, 19:30 per LNK.

 

 

 

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.