Dontas Montvydas 6-ąjį Lietuvos Balso sezoną pristatys FREE FEST festivalyje

Dontas Montvydas 6-ąjį Lietuvos Balso sezoną pristatys FREE FEST festivalyje

 

 

Trijų aukštų scena, tona pirotechnikos ir nenutrūkstami ryškiausių scenos žvaigždžių šou – tokius pažadus duoda įspūdingą ir visiškai nemokamą festivalį vilniečiams ir miesto svečiams dovanojanti LNK televizija. Jau rugsėjo 2 dieną, FREE FEST festivalis Rotušės aikštėje žada suburti ryškiausias scenos žvaigždes ir sukurti stebinančius šou.

 

Vieną tokių ruošia ir Donatas Montvydas. Atlikėjas naująjį LNK sezoną bus dažnas veidas televizijoje – jis kartu su „Lietuvos balsu” šturmuos naująjį sezoną jau rugsėjo 9 dieną ir 25 sekmadienius karaliaus šeštojo projekto sezono laidose, o iškart po šio projekto finalo, kiekvieną sekmadienį naujame „Lietuvos balsas.Vaikai!” projekto pirmajame sezone.

 

Iš televizijos ekranų nesitrauksiantis atlikėjas, naują rudens sezoną planuoja pradėti su efektingu šou, kuriame netruks jau hitais tapusiusių kūrinių ir specialiųjų efektų.

 

„Atliksiu keturias dainas, kurios, mano akimis, geriausiai gali nuskambėti festivlayje ir sukurti būtent tokią nuotaiką ir atmosferą, kurios reikia, kuri užvestų žmones judėti ir kartu su manim dainuoti jiems gerai pažįstamus kūrinius. Visa programa skambės su gyva grupe, specialiai šiam šou ruošiame ir įspūdingą grafiką.”,- apie būsimą pasirodymą kalba Donatas Montvydas.

 

Atlikėjas sako, jog pasirodymas festivalyje, kuriame dalyvaus ir kiti „Lietuvos balsas” ir „Lietuvos balsas.Vaikai!” projekto mokytojai – Leonas Somovas, Justinas Jarutis, Inga Jankauskaitė, Mantas Jankavičius ir Monika Marija, taps simbolišku projekto atidarymo šou.

 

„Mūsų mokytojų pasirodymai simbolizuos abiejų projektų naujuosius sezonus. Iki „Lietuvos balso” šeštojo sezono starto eteryje liko vos dvi savaitės, FREE FEST bus ta vieta, kurioje šį sezoną galingai atidarysime. Pasistengsiu, kad mano pasirodyme tos pirotechnikos būtų pasaugota daugiausiai”,- šypsodamasis sako Donatas Montvydas.

 

Festivalyje D. Montvydas ne tik surengs savo šou, bet ir pasirodys kartu Radistais, su kuriais žada į orą pakelti tūkstantinę Rotušės aikštę.

 

Didžiausiame Lietuvoje nemokamame FREE FEST festivalyje, kartu su Donatu Montvydu scenoje specialius šou sukurs daugiau nei dešimt ryškiausių muzikos pasaulio žvaigždių – Leonas Somovas, Justinas Jarutis, Mantas Jankavičius, Inga Jankauskaitė, Monika Marija, Paulina, KAIA, Radistai, Freaks on Floor, Omerta, Zero Live Show komanda ir kiti, kol kas dar neatskleisti atlikėjai, kurie  susirinkusiems Rotušės aikštėje ir tranliaciją stebintiems tiesiogiai per LNK taps didžiule staigmena.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.