Donato Montvydo stilius Lietuvos Balse: nuo šlepečių su kojinėmis iki devyniasdešimtųjų stiliaus metamorfozių ir marškinėlių su mikimauzais

Donato Montvydo stilius Lietuvos Balse: nuo šlepečių su kojinėmis iki devyniasdešimtųjų stiliaus metamorfozių ir marškinėlių su mikimauzais

 

Dabar Kėdainių arenoje ir tiesiogiai per LNK vyksta jau antroji „Lietuvos balso“ finalinė kova, kurioje dėl galimybės patekti į ketvirtfinalį varžosi dvylika finalistų – po tris iš kiekvieno mokytojo komandos. Sausakimšoje arenoje – nei vienos laisvos vietos, o papildomai į pardavimą paleisti net stovimi bilietai. Po įspūdingos šiandienos kovos, Vilniaus Pramogų arenoje kitą sekmadienį pasirodys tik aštuoni patys stipriausi balsai.

 

Ne mažiau nei dalyvių balsai ir pasirodymai, šiandien čia aptarinėjamas ir stilius. O ypač – neįprastais stiliaus deriniais visuomet nustebinančio Donato Montvydo. Kiekviename filmavimų etape laužęs bet kokias mados taisykles ir į sceną lipęs su vis daugiau apkalbų susilaukusiais spalvingais aprangos deriniais, šį kartą, mokytojas ir vėl prikaustė visų dėmesį.

 

Donatas patikina – savo apranga jis nebijo stebinti ir visuomet siekia ne tik provokuoti, bet ir diktuoti madą.

 

„Įvaizdis, kaip ir muzika, yra žaidimas. Tiesą pasakius, įvaizdžio keitimas man pasidarė, kaip maistas, man tai natūralu, įprasta, per daug niekada apie tai negalvoju, tiesiog įvaizdžio pokyčiai man pasidarė gan kasdieniška“,- sako Donats Montvydas.

 

Ilgus metus su atlikėju dirbantis stilistas Marius Stanevičius jau aklosiose perklausose pateikė tikrą staigmeną –  spalvingai apsirengęs Donatas Motvydas į sceną žengė su mūvėdamas kojinėmis ir avėdamas šlepetes. „Nokautų“ etapui Donatas visus nustebino į „Lietuvos balso“ sceną sugrąžinęs vintažinį devyniasdešimtųjų stilių. Pats atlikėjas tai vadina apgalvota provokacija.

 

„Mūsų su Marium darbas yra bendra koloboracija. Niekas niekada man neįpirš užsidėti tai, ko aš nenoriu. Man nėra principo įnešti naują madą, tačiau aš mėgstu provokuoti – žinau, kad jei taip apsirengęs ateisiu į sceną, daug kas apie tai kalbės. Man mano stilius yra saviraiškos forma“,- sako Donatas Montvydas, kuris savo aprangos derinį šiandieną rinkosi iš dviejų skirtingų variantų – gyvūnų rašto drabužio ir prekės ženklo „Moschino“ marškinėlių su didžiuliu mikimauzu.

 

Savo stiliumi ir neįprastais sprendimais „Lietuvos balse“  stebinantis mokytojas juokiasi – turbūt vienintelė stiliaus provokacija, kuriai jis nepasiduotų – suknelė. Tačiau moteriški rūbai projekte jam nėra naujiena…

 

„Man atrodo prieš porą sezonų „Lietuvos balse“ buvau kažką panašaus užsidėjęs, kiek pamenu tai buvo sijonas. Bet man nepatiko. Energetika visai ne ta“,- juokdamasis prisimena Donatas Montvydas.

 

Įvertinti mokytojo stilių galima ir nuotraukų galerijoje.

 

Dramatiška išlikimo kova – jau dabar tiesioginiame LNK televizijos eteryje. Čia ne tik mokytojai, bet ir dalyviai paruošę netikėtų stiliaus, muzikos ir asmeninio gyvenimo siurprizų.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.