DONATAS MONTVYDAS VILIOJO MOKINĘ: „MANO ŽMONA TRAKUOSE. GALĖSIM VIENI MOKYTIS GAMĄ“

Logo-Lietuvos-Balsas200x240Prabėgo profesionaliausio LNK muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ Aklųjų perklausų filmavimai. Daugiau nei šimtas galingų balsų mėgino savo sėkmę projekte – tačiau tik 48 laimingiesiems pavyko patekti į kitą projekto etapą – dvikovas, kurios vyks rugpūčio 17, 18 dienomis.
Buvusi populiarios merginų grupės narė „Lietuvos balso“ scenoje atliko poproko dievaitės Džordanos Butkutės kūrinį „Man patinka“. Išskirtiniu balsu raudonplaukė sužavėjo du scenos vilkus – Rūtą Ščiogolevaitę ir Donatą Montvydą. O tuomet tarp mokytojų užvirė tikras turgus!
Projekto dalyvei komplimentų negailėjo ir kiti mokytojai. „Jūs atrododote kaip Džordana Butkutė prieš dvidešimt metų“, – po pasirodymo sakė Aleksandras Ivanauskas-Fara. Rūta Ščiogolevaitė pridūrė: „Viliuosi, Džordana nemato šito vaizdo.“
Charakteringoji Rūta inirtingai pradėjo raginti pasirinkti jos komandą ir vardino savo pranašumus prieš oponentą. O šiek tiek pasimetusi mergina kukliai paklausė kito ją pasirinkusio mokytojo: „Ar tu nori manęs, Donatai?“  „Mažyte, aš tavęs labai noriu“, – viliojančiai atsakė atlikėjas ir salėjė pasigirdo šūksniai.
Tuomet į dialogą įsiterpė Renata Norvilė: „Jis ženotas ir turi vaikų!“ Tačiau sumanus mokytojas nepasimetė: „Mano žmona Trakuose. Galėsim vieni mokytis gamą.“
Kurį mokytoja pasirinko Dž. Butkutės antrininkė – Rūtą ar Donatą? Kokios merginų grupės narė buvo ši dalyvė?  Visi atsakymai jau šį rudenį dvidešimtmetį švenčiančios LNK televizijos eteryje.
O ištikimiausi „Lietuvos balso“ gerbėjai turi unikalią galimybę pirmieji gyvai pamatyti, kurie talentai pateks į paskutinį projekto etapą – Finalines kovas.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.