Donatas Montvydas ruošiasi Lietuvos Balso aklosioms perklausoms: „Mano dalyviai ne atsitiktinai tampa laimėtojais“

Donatas Montvydas ruošiasi Lietuvos Balso aklosioms perklausoms: „Mano dalyviai ne atsitiktinai tampa laimėtojais“

 

Jau šį savaitgalį Palangoje prasidės šeštojo „Lietuvos Balso“ sezono pirmieji filmavimai. Pamatyti kultinį „aklųjų perklausų“ etapą, projektui dar nepasiekus televizijos eterio, pirmieji kviečiami visi Palangos miesto gyventojai ir svečiai jau birželio 22, 23 ir 25 dienomis.

 

Tris dienas vyksiančiuose filmavimuose, mokytojų kėdes užėmę Donatas Montvydas, Leonas Somovas, Inga Jankauskaitė ir Justinas Jarutis išklausys daugiau nei šimtą dalyvių balsų iš kurių į savo komandas pasirinkti galės tik po penkiolika.

 

Penktame sezone mokytojų kova dėl geriausių projekto balsų, kuriems atsisukdavo visos mokytojų kėdės buvo išties įspūdinga, o pačios scenos žvaigždės negailėjo pažadų, kad trokštamas dalyvis pasirinktų būtent jo komandą. Šeštame sezone, mokytojų kėdėse sėdės net trys vyrai, tad ši kova, pasak jų, taps dar aršesnė.

 

„Aš manau, kad ateinantys dalyviai  į šį sezoną labai gerai žino, kokie mokytojai čia bus, ypatingai kalbant apie mane. Jie žino, ką aš darau, jie matė kokie yra rezultatai ir, kad mano dalyviai tapo laimėtojais. Tai ne atsitiktinumas. Pats projekte stengsiuosi būti labai atviras, kultūringas ir tiesus. Sakysiu tai ką galvoju iš tikrųjų. Džiaugiuosi, kad čia nereikia nieko vaidinti ir galiu būti savimi“,- sako Donatas Montvydas.

 

Atlikėjas patikina, jog sprendimo penktą kartą sėstis į mokytojo kėdę „Lietuvos Balse“ ilgai nesvarstė. Donatas pripažįsta – ypatingai penktame sezone projektas jam tapo tarsi antraisiais namais, o studijoje su dalyviais praleisdavo didžiąją savo laiko dalį.

 

„Tai ne apie pinigus ar būvimą eteryje, kad priminčiau apie save. Man to nereikia. Einu tik ten, kur yra išliekamoji vertė ir kur žinau, kad aš, kaip atlikėjas ir dainų autorius galiu kažką duoti. Jaučiu, kad čia mane gerbia ir aš pats gerbiu šitą projektą. Jaučiu, kad dalyviams galiu suteikti tikrai daug“,- sako tris kartus projektą su savo dalyviu laimėjęs Donatas Montvydas.

 

Vienas žinomiausių ir sėkmingiausių atlikėjų šalyje net nesiruošia slėpti – šiais metais jo tikslas dar viena pergalė. Per keturis metus projekte Donatas į didžiąją sceną išleido ne vieną naują žvaigždę, tad tikrai turi patarimą ir būsimiems „aklųjų perklausų“ dalyviams.

 

„Pasitikėkite savimi, bet balansuokite tai su kuklumu ir nuolankumu. Nebijokite suklupti. Visuose sezonuose tai leidžiu padaryti savo dalyviams, kad jie mokytųsi iš savo klaidų. Išlieka vis tiek tik stipriausi ir geriausi. Taip auga asmenybės“,- sako Donatas Montvydas.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.