Donatas Montvydas apie pasirodymą “Tech Top 2018” apdovanojimuose: čia tavo fantazijos neribotos

Donatas Montvydas apie pasirodymą “Tech Top 2018” apdovanojimuose: čia tavo fantazijos neribotos

Apie šiandienos technologines inovacijas ir apie technologinę ateitį, kuri bus rytoj, ketvirtus metus iš eilės lapkričio 10 dieną kalbės nacionaliniai technikos apdovanojimai “Tech Top 2018”. Šou, kuriame ryškiausi pramogų pasaulio veidai apdovanoja geriausią metų techniką, o atlikėjų pasirodymai įgauna unikalų technologinį prieskonį.

Šių metų inovatyvioje LED scenoje pasirodysiantys atlikėjai jau paskelbti – Mantas Jankavičius, Monika Marija, Minique, Vilniaus Energija ir Donatas Montvydas, kurie žada savo pasirodymais muziką pakylėti į dar nematytą technologinį lygmenį. 

Trečius metus šou sukursiantis Donatas Montvydas, Tech Top apdovanojimų sceną vadina viena ambicingiausių, suteikiančią galimybę į savo pasirodymą įtraukti tai, kas bet kuriai kitai scenai būtų tiesiog per daug. 

“Tech Top apdovanojimų kontekste aš jau esu ne be svečias ir taip pat turiu savo tradiciją juose dalyvauti. Šis šou nėra kaip visi kiti apdovanojimai, nes visi pasirodymai turi būti glaudžiai susiję su technologijomis ar jų keliamomis temomis. Tai įdomu ir ambicinga. Dažnai kurdamas šou tu nerandi pateisinimo sau viduje, kažkokių papildomų kamerų ar kranų pastatymui, nes manai, kad to nereikia, kad bus per daug. O šis renginys tai leidžia ir čia tavo fantazijų galimybės neribotos. Man tai, kaip atlikėjui, suteikia laisvės padaryti kažką kitokio ir nematyto”,- sako Donatas Montvydas.

Savo šou atlikėjas kurs kartu su renginį režisuojančiu Šarūnu Kirdeikiu, kuris pasak Donato Montvydo, visuomet pilnas neįtikėčiausių įdėjų bei žinantis, kaip atlikėjo pasirodyme technologijų kontekste perteikti pagrindinę jo idėją. 

“Donato Montvydo pasirodyme išryškės aiški tema – visuomenės spaudimas ir socialiniai tinklai, kuomet esi viešas asmuo – tiek atlikėjas, tiek youtube influenceris interneto erdvėje. Jo šou konkrečiai kalbės apie socialinės medijos spaudimą ir komentarus Donatui, kaip atlikėjui. Scenoje emocijų suvaidinti nereikės – Donatas dabar pats pergyvena tokį etapą, kuriame sulaukia daug kritikos sulig kiekvienu savo išleistu darbu ar pasirodymu”,- pasirodymo temą atskleidžia režisierius Šarūnas Kirdeikis.

Apie patiriamą visuomenės spaudimą internete ir niekuomet nesibaigiančią kritiką atviras ir pats Donatas. 

“Muzikinis turinys ir tai, ką aš dainuosiu scenoje man visuomet diktuoja ir tai, kaip turėtų atrodyti pasirodymas. Šį kartą darysime tai, kas yra mano širdyje ir tai, kas mano galvoje dedasi dėl visuomenės spaudimo, atstūmimo ar neigiamos kritikos, kurios niekuomet netrūksta internete. Technologijos ir “fake’inė” visuomenė man yra labai šalia. Pasirodyme atsispindės mano realūs jausmai, tai ką aš išgyvenu šiomis dienomis. Nereikės jokio teatrališko “pritempimo”, viskas bus tikra”,- atsiveria Donatas Montvydas, išduodamas, jog šou scenoje nuskambės ir daug apkalbų susilaukę kūriniai “Nieko verta” ir “Žiūrėk, ką padarei”.

Kuo bus papildytas atlikėjo pasirodymas ir kokia technika kartu su juo “pasirodys” scenoje, Donatas Montvydas kol kas neišduoda, tačiau žiūrovams gali duoti tvirtą pažadą – pamatyti jo šou tikrai verta.

“Scenoje bus daug veiksmo, daug rekvizito, daug technikos ir žmonių, kurie kiekvienas atliks tam tikrą savo vaidmenį. Bus įsimintina. Kai aš darau šou, darau taip, kad žmonėms liktų didelis įspūdis” ,- pažada  Donatas Montvydas.

 

Kartu su įspūdingais atlikėjų pasirodymais ir apdovanota geriausia metų technika, šou gyvai atvykę stebėti žiūrovai turės unikalią galimybę sudalyvauti ir antra kartą “Siemens” arenoje  surengtoje inovacijų parodoje, kuri šiemet žada nustebinti dar neregėtomis technikos naujovėmis, kuriuos išbandyti galės ir patys žiūrovai. Parodoje iki renginio pradžios vyks ir neeterinių nominacijų apdovanojimai, kuriuos ves ryškiausios intetneto žvaigždės, paskelbsiančios, kokie prietaisai nugalėjo net 23 papildomose kategorijose.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.