Diana Vapsvė kartu su „Lietuvos balsu“ pristato vardinius projekto drabužius

Diana Vapsvė kartu su „Lietuvos balsu“ pristato vardinius projekto drabužius

 

Kokybiškiausias muzikinis projektas „Lietuvos balsas“, šalį žada užkariauti ne tik pačiais galingiausiais balsais bet ir…mada! Šią savaitę, projektas kartu su žinoma dizainere Diana Vapsvė išleidžia bendrą drabužių liniją, skirtą didžiausiems balso ir mados mylėtojams.

 

Projekto kūrybinė komanda sako, jog idėja sukurti drabužius specialiai „Lietuvos balsui“ kilo galvojant, kaip išskirtinai paminėti jubiliejinį penktą projekto sezoną. Šie drabužiai ne tik papuoš juos įsigijusius, tačiau ir suteiks išskirtinių būsimų tiesioginių filmavimų metu.

 

„Džiaugiuosi, kad talentingos dizainerės Dianos Vapsvės, kuri yra ir Lietuvos balso gerbėja bei ištikima žiūrovė, komanda entuziastingai ėmėsi kurti Lietuvos balso vardinius rūbus. Norėjome kaip nors pažymėti jubiliejinį penktąjį sezoną. Manau, kad balso džemperis tinkamas sprendimas. Viliuosi mūsų gerbėjai įvertins šiuos džemperius ir noriai jais puošis. Tai bus tarsi VIP bilietas, suteikiantis įvairių privilegijų Balso renginiuose. Būtent tie, kurie vilkės Balso džemperius galės tikėtis išskirtinio dėmesio – be eilės nusifotografuoti su projekto žvaigždėmis ir kitų malonių staigmenų“,- sako projekto prodiuseris Gediminas Jaunius, kol kas palikdamas paslaptyje, kokių dar staigmenų, šią aprangą įsigiję Balso žiūrovai galėtų tikėtis.

 

„Visa mūsų šeima, esame daugiamečiai Lietuvos balso gerbėjai ir labai džiaugiuosi, kad šiais metais gavau galimybę dirbti su šiuo muzikiniu projektu. Be galo smagu dirbti kartu, kai yra abipusė simpatija tiek iš mano, tiek iš Lietuvos balso komandos pusės. Na bent jau aš ją tikrai jaučiu“,- galimybe bendradarbiauti su projektu džiaugiasi Diana Vapsvė.

 

Drabužių autorė pasakoja, jog šiam projektui stengėsi sukurti universalius drabužius, kurie tiktų tiek vyrams, tiek moterims, o tuo pačiu ir pabrėžtų pagrindines projekto savybes.

 

„Šiam projektui yra sukurti du gaminiai – marškinėliai ir džemperis. Kurdama šiuos drabužius, išsikėliau sau užduotį, kad drabužiai turi labai aiškiai atspindėti Balso sceną, energiją, muzikalumą, stilių, charakterį ir žinoma spalvas. Raudonas džemperio kantavimas, kapišono vidus ir žinoma Lietuvos balso ženklas – sidabrinė ranka su mikrofonu, manau, puikiai susigrojo ir tapo stipri komanda. Labai tikiuosi, kai prasidės Lietuvos balso finalinės kovos, mes su projekto kūrybos komanda plačiomis šypsenomis stebėsime salės grožį, kai didžioji dalis žiūrovų ateis vienodai pasipuošę sirgti už savo favoritus“,- sako D.Vapsvė.

 

Naujieji „Lietuvos balso“ ir Dianos Vapsvės drabužiai prekyboje pasirodys jau šią savaitę. Juos galima bus įsigyti visose “Diana Vapsve” parduotuvėse Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir  Palangoje arba internetu www.dianavapsve.lt.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.