Dėl naujojo Kotrynos Juodzevičiūtės singlo – peštynės

Dėl naujojo Kotrynos Juodzevičiūtės singlo – peštynės

Geriausio šalies balso titulą praeitais metais muzikiniame projekte „Lietuvos balsas“ iškovojusi Kotryna Juodzevičiūtė pagaliau savo gerbėjus gali nudžiuginti ilgai lauktu naujuoju singlu „Tyloje“. Tai jau antrasis bendras atlikėjos ir nuolat su šalies garsenybėmis dirbančio kompozitoriaus Gyčio Valicko-Echoes darbas, kuriam atlikėjos komanda jau dabar pranašauja sėkmę radijo topuose.

 

Dainos posmuose – atlikėjai artimi išgyvenimai

„Vos išgirdusi dainos melodiją įsimylėjau ją, – neslepia jaunoji atlikėja ir tikina, jog dainos posmuose nugulę žodžiai artimi ir pačiai, – Daina iš dalies apie mane, apie būseną, kurią tikriausiai kartais pajaučiame visi: pasimetimas, savęs nesupratimas, vidinio ir išorinio pasaulio skirtumai. Kartais jaučiamės visai kitaip, nei parodome ir, atrodo, tokiu būdu bėgame patys nuo savęs“. Paklausta apie kūrinyje apdainuojamą vienatvės jausmą, Kotryna patikina, jog šis, asmeniškai jai, taip pat gerai pažįstamas, visgi didelės baimės, stipraus ryšio su muzika neslepiančiai atlikėjai, nekelia: „Tas jausmas, kuomet esi didelėje žmonių minioje bet  jautiesi visiškai vienas, manau nei vienam iš mūsų nėra svetimas. Tačiau aš visada sakiau, jog vieniša niekada nebūsiu – muzika manęs nepaliks“.

 

Visų norima daina kompozitoriaus sprendimu skambės Kotrynos lūpose

Kotryna puikių žodžių negaili naujuoju atradimu muzikos pasaulyje tituluojamam kompozitoriui,  neslėpdama, kad kūrybinė kibirkštis tarp jos ir Gyčio tikrai yra. Jai imponuoja tai, kad dainų kūrėjas stengiasi visuomet įsiklausyti į kiekvieną atlikėją, atrasti tinkamiausią tekstą ir melodiją. O paprašyta pakomentuoti gandus, kad dėl šios dainos kuluaruose buvo kilusios tikros varžytuvės tarp garsiausių Lietuvos dainininkų, atlikėja tik valiūkiškai nusišypso ir pripažįsta, kad jos vadybininkams tikrai teko pakovoti dėl šio kūrinio. „Gytis mane pažįsta, galbūt nusprendė, jog ši daina kažkuo panašiausia į mane, mano vidų, jog man pavyks ją geriausiai išgyventi ir perteikti“, – spėlioja K. Juodzevičiūtė.

 

Slaptose svajonėse – Eurovizija

Išskirtinio balso savininkė, paklausta apie savo santykį su kūryba neslepia, kad pati yra parašiusi jau ne vieną dainą, tačiau jų įgyvendinimas dar laukia savo laiko. Šiai dienai, visas Kotrynos dėmesys – naujajam singlui, repeticijoms, vokalo pamokoms ir koncertams. O paklausta apie tolimesnius muzikinius planus, šypsodamasi atlikėja išduoda: „Nors ir turiu tokį įsitikinimą, kad svajonių negalima atskleisti, tačiau slaptai ir tyliai svajoju apie Euroviziją…“.

Kūrybos namuose ELITAZ atlikėjus prodiusuojanti ir  kartu su Kotryna dirbanti Silvija Jaunienė, merginos norą dalyvauti kitų metų Eurovizijoje tikrai nevadina utopišku ir sako, jog šios dainininkės perspektyvos – didžiulės: „Dėl savo jauno amžiaus, koncertų užsakovai dažnai į Kotryną žiūri atsargiai. Ir visgi, kaip taisyklė, kaskart išvydę jos pasirodymą būna stipriai nustebinti ir sužavėti šios merginos profesionalumu, scenoje kuriama emocija ir galingu vokalu. Po kiekvieno jos pasirodymo sulaukiu pakartotinų koncertų užsakovų skambučių, su padėkomis dėl puikios koncerto sėkmės. Su tokiu sparčiu tobulėjimu, puikiais muzikos profesionalų įvertinimais ir sėkmės susilaukiančiomis dainomis, Kotrynos kelias į kitų metų Euroviziją, šiai dienai atrodo ne toks jau ir tolimas.“

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.