Dėl „Lietuvos balso“ modelio karjerą paaukojusi Lėja Gabrielė Kalnynaitė: „Kelio atgal nebėra“

Dėl „Lietuvos balso“ modelio karjerą paaukojusi Lėja Gabrielė Kalnynaitė: „Kelio atgal nebėra“

 

 

Šį sekmadienį LNK eterį pasieks šeštoji „Lietuvos balso“ laida, kurioje savo svajonių sieks nauji dalyviai, nustebinsiantys ne tik savo balsais, bet ir istorijomis.

 

Viena tokiu – Lėja Gabrielė Kalnynaitė, kuriai dėl galimybės dalyvauti „Lietuvos balse“ ir siekti savo muzikinės svajonės, teko paaukoti modelio karjerą.

 

„Anksčiau buvau stambesnė šiek tiek. Žiūrėdavau „Amerikos Top modelius“ ir labai norėjau būti modeliu, nes galvojau, kad su dainavimu gal nelabai pasiseks… Visada abejojau savimi ir negalėjau apsispręsti, ko noriu labiau. Tuomet labai intesyviai pradėjau dirbti su dainavimu ir nežinau ar nuo to, bet ėmiau ir sukūdau. Kai tai nutiko, pagalvojau, kad gal vis tik reiktų rinktis modelio kelią“,- apie ilgai trukusias dvejones ir bandymą suprasti, kas jai gali sektis geriausiai, pasakoja dalyvė.

 

Modelio darbas Lėjai pasirodė sėkmingas, viena fotosesija keitė kitą, o praėjus dviems metams, devyniolikametė Lėja sulaukė didžiulio pasiūlymo modelio karjeros siekti Tokijuje. Ilgai svarsčiusi mergina, prioritetus susideliojo iš naujo.

 

„Visiškai netikėtai man pasiūlė susitikti, aptarti pasiūlymą keliauti dirbti į Tokiją. Tuomet dar nebuvau užpildžiusi „Lietuvos balso“ projekto anketos ir tik svarsčiau apie pildymą. Tačiau, kai pasakė, kiek laiko reiktų ten būti, supratau, kad dviejų dalykų daryti negalėsiu, todėl nusprendžiau, kad geriau pildysiu „Lietuvos balso“ anketą ir liksiu Lietuvoje“,- pasakoja Lėja.

 

Modelio darbo ir karjeros Tokijuje atsisakiusi dalyvė, patikina, kad šį kartą apsisprendė galutinai – kelio atgal nebėra, todėl visos jos viltys ir pastangos bus skirtos muzikai.

 

„Dar prieš pildydama anketą, apsisprendžiau, kad modelio karjeros man nebereikia. Pilnai apsisprendžiau visą laiką skirti muzikai“,- tvirtai sako Lėja.

 

Ar toks drastiškas posūkis merginos gyvenime pasiteisins, ar ji nesuklydo modelio karjerą iškeitusi į dalyvavimą „Lietuvos balse“ ir jos talentą dainuoti, išgirs jos nematantys mokytojai – jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.