Buvusi „Mango“ grupės narė „Lietuvos balso“ aklojoje perklausoje pamiršo žodžius: Jaudulys mane visiškai “suvalgė“

Buvusi „Mango“ grupės narė „Lietuvos balso“ aklojoje perklausoje pamiršo žodžius: Jaudulys mane visiškai “suvalgė“

Kokybiškiausias muzikinis projektas šalyje į akląsias perklausas sutraukė didžiulį būrį jau pažįstamų scenos veidų. Šį sekmadienį LNK eterį išvys paskutinė aklųjų perklausų laida, kurioje paskutinę vietą mokytojų komandoje bandys iškovoti ir Justė Jančiauskaitė, buvusi „Mango“ grupės narė.

 

„Nuo mažens turėjau du siekius: tapti dainininke, ir būti mados dizainere. Kuomet išpildžiau pirmąją svajonę, atėjo laikas pildyti kitą. Taip pat, buvau pavargusi nuo to, jog gyvenau labai toli nuo šeimos ir draugų, laiko juos aplankyti būdavo nedaug, o jei aplankydavau, tai paskubomis vėl tekdavo vykti į Klaipėdą dėl grupės reikalų. Šiai dienai, esu nepriklausoma, galiu kurti, galiu dirbti įprastą darbą, taip pat suderinti mokslus, aplankyti šeimą kada noriu. Man tai labai svarbu“,- apie sprendimą pasitraukti iš „Mango“ grupės sako Justė, kuri atskleidė, jog antroji meilė po muzikos – mada.

 

„Dirbu, tęsiu siuvimo mokslus, su drauge kartu kuriame neįprastus suknelių modelius, tikiu, jie greitai išvys dienos šviesą. Taip pat lankausi įvairiuose seminaruose, retsykiais asistuoju mados renginiuose, piešiu paveikslus pagal užsakymus, iliustruoju madą. Gal galėtų para susidaryti iš 30 valandų?“,- juokdamasi visas savo veiklas, palikus grupę, vardina mergina.

 

Kodėl sceną ir populiarumą jau gerai pažįstančiai merginai, turinčiai tiek daug veiklos prireikė televizinio projekto? Justė pripažįsta tiesą –  čia dalyvauja tik dėl vienintelio mokytojo.  „Atvirai kalbant, niekuomet nebūčiau dalyvavusi tokiame didingame projekte, jei ne žinia, jog vienas mokytojų bus Leonas Somovas. Labai juo žaviuosi, dievinu jo kuriamą muziką, bandžiau įsivaizduoti, koks jis žmogus, realybė pranoko visus lūkesčius“,- didžiulių simpatijų, geidžiamiausiu projekte vadinam mokytojui neslepia Justė Jančiauskaitė.

 

Tačiau šį sekmadienį pasirodysiančioje septintoje ir paskutinėje „aklųjų perklausų“ laidoje, Justę scenoje ištiks nesėkmė, kurios niekada negalėtum tikėtis iš didžiojoje scenoje jau ne kartą koncertavusio atlikėjo. „Tai skaudi tema, kadangi jaudulys mane visiškai “suvalgė”. Dažnai pasiguosdama draugams dėl pasirodymo, sulaukiau klausimo – kodėl taip jaudinausi, juk turiu tiek daug patirties scenoje. Atsakymas paprastas –  Lietuvos balso scenoje mane vertino, o kai mane vertina, aš absoliučiai nevaldau jaudulio. Išlindo pačios košmariškiausios natos, kurios dainininkų aplinkoje yra vadinamos “gaidžiais”, o dar… pamiršau žodžius! Savo pasirodymą vertinu labai prastai, tačiau džiaugiuosi, jog atlikau lietuvišką dainą – juk tai Lietuvos balsas!“, – apie savo pasirodymą, negailėdama kritikos sau pačiai pasakoja Justė.

 

Tačiau ar šis pasirodymas pakiš koją merginai pereiti į kitą projekto etapą ir ar Justei atsisuks bent viena mokytojų kėdė, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.