Balso operacijos laukiantis Lietuvos balso dalyvis ne juokais supykdė Leoną Somovą

Balso operacijos laukiantis Lietuvos balso dalyvis ne juokais supykdė Leoną Somovą

Paskutinėje, septintojoje  „Lietuvos balso“ projekto aklųjų perklausų laidoje, mokytojų kėdės atsisuks tik dėl pačių geriausių ir unikaliausių balsų, mat jų komandose liko vos po kelias vietas, o dalyvių – net keturiolika. Jau šį sekmadienį vieno iš dalyvių pasirodymas laidoje sukels tikrą akibrokštą – tik po to, kai trisdešimt penkerių metų Juliui Stankevičiui bus atsuktos mokytojų kėdės, jis pasakys, jog pilnu balsu dainuoti negali – po mėnesio jo laukia balso stygų operacija, kuri neaišku, kuo gali baigtis. Mokytojai bus šokiruoti.

 

„Tai tu atėjai į šį projektą, tau atsisuka mokytojai, o tu po mėnesio darysi operaciją? Ar tu tikras, kad po to vėl galėsi dainuoti?“,- į dalyvį kreipsis Donatas Montvydas, tačiau išgirs neigiamą atsakymą. Ši žinia, ne juokais supykdys ir Leoną Somovą, o ypač tuomet, kai Juliui nežinant, kurį iš dviejų atsisukusių mokytojų jam pasirinkti, jis scenoje sugalvos… tiesiog mesti monetą.

 

„Tu turėtum rinktis mokytoją pats, ir daug geriau būtų jei pats ir žinotum, ko tu nori. Keli labai daug abejonių mokytojams,- neigiamą požiūrį į tokį dalyvio sprendimą išreikš Leonas Somovas, kuris vėliau laidoje kalbės, – Kai eini į tokį šou, tu turi žinoti, ko nori, būti užtikrintas savimi. Aš nenorėčiau, kad mes mokytojai, būtume, kaip kažkokia loterija dalyviams.“

 

Pats Julius, laidoje papasakos, jog balso operacija jam bus atlikta už mėnesio. Jos prireikė todėl, kad gatvės muzikanto kelią pasirinkęs vaikinas, savo balsą alino užsienyje dainuodamas net pačiais šalčiausiais mėnesiais. „Dubline buvo labai didelė konkurencija, grojau ir kai buvo šalta po keturias ar penkias valandas per dieną, ten savo balsą ir sugadinau. Dabar manęs laukia balso stygų operacija, kuri nežinau, kaip pavyks“,- laidoje kalbės Julius Stankevičius.

 

Šiai diena, Juliaus balso operacija jau įvykusi, o pats dalyvis sako, kad jaudintis dėl jos rezultatų jau nebėra ko: „Operacija pavyko, jau galiu dainuoti, o pats balsas tikrai pasikeitė – pažemėjo, pasidarė švaresnis kitoks“. Dalyvis išduoda, kad balso pasikeitimas buvo toks stiprus, jog net kolegos darbe vaikino nebeatpažįsta. „Kolegos darbe sakė, kad keistai jaučiasi – atsisuka ir neina patikėti, kad su jais kalbu aš“.

 

Kaip skambės, Juliaus balsas prieš operaciją, kokie mokytojai šiam vaikinui atsisuks ir ar net po tokio  pareiškimo apie laukiančią operaciją, jis toliau galės tęsti kovą projekte, pamatyti bus galima jau šį sekmadienį 19:30 per LNK.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.