Baleto žvaigždės Kristina ir Genadijus apie finalo kainą šokių projekte: „mes nėrėmės iš kailio, kad žiūrovui būtų įdomu“

Baleto žvaigždės Kristina ir Genadijus apie finalo kainą šokių projekte: „mes nėrėmės iš kailio, kad žiūrovui būtų įdomu“

 

Šį sekmadienį, 19:30 LNK televizijos eteryje paaiškės, kas taps pirmuoju šalyje „Šokio Revoliucijos“ projekto nugalėtoju ir laimės net penkiolika tūkstančių eurų, kuriuos įsteigė LNK. Dėl geriausio šokėjo vardo, projekto scenoje varžysis ir vienos didžiausių baleto žvaigždžių, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro primarijai –   Kristina ir Genadijus.

 

„Kai supratom, kad patekom į finalą, labai apsidžiaugėm, bet iškarto kibom į darbus. Finalinio šokio neturėjome, šokio trukmė turi būti apie 2 minutes, o mes turėjom labai juodą juodraštį vos 30 sekundžių… Naujo šokio sukūrimui laiko buvo labai mažai, dirbome visą parą kurdami choreografiją ir ją išdirbdami, juk tam turėjome vos vieną dieną. Galva jau sproginėjo, kūnas nieko nebenorėjo, o reikalavimai dideli, juk negali prasčiau pasirodyti, nei prieš tai buvusiuose etapuose. Mes su Genadijum iš kailio nėrėmės, kad ką nors įdomaus sugalvotume, kad tai būtų įdomu mums ir žiūrovui. Juk visuose etapuose jau spėjome išrodyti geriausią savo techniką… Buvo tikrai sunku, tiek fiziškai, tiek morališkai, bet esam dėkingi projekto choreografams Marijai Simonai Šimulynaitei ir Marijanui Staniulėnui, kurie sunkiomis minutėmis mus palaikė ir padėjo nepasiduoti“,- apie įtemptą pasiruošimą finalui pasakoja Kristina.

 

Bemiegės naktys, repeticijos trunkančios visą parą, mėlynės ir traumos, bandant sukurti triukus, kurie be žado paliktų ne tik visko mačiusius projekto meistrus, bet ir baletą, visiškai nuobodžiu šokio stiliumi laikančius televizijos žiūrovus – tokią kainą, siekdami pakeisti visus stereotipus apie savo šokio stilių, turėjo sumokėti dalyviai.

 

 „Labai tikiuosi, kad nuovargį paslėpėm, mėlynės ant kūno užmaskavom. Darbo įdėta tiek daug, kad žiūrovui net nebūtina apie tai žinoti, tegul mėgaujasi ir grožisi, šiuo paskutiniu šokiu, kuris bus kitoks, nei šokome prieš tai“,- sako Kristina, nenorėdama išduoti sunkiausios pasiruošimo pusės, kurios nemato žiūrovas.

 

Vienos didžiausios projekto žvaigždžių pripažįsta, jog televizijoje kuria visiškai kitokius pasirodymus, nei didžiajai baleto scenai. Lietuvai sugebėję įrodyti, jog baletas ne tik puantai ir tiulio sijonėliai, baleto primarijai projekto finale, tikisi įrodyti, jog tikrai yra verti pergalės. Tačiau ši pergalė taptų ne tik jų – jokiame pasauliniame šokių projekte, baleto stilius dar niekada nėra nuskynęs pergalės.

 

„Mes esam visiškai išėję iš savo komforto zonos ir šitame projekte beveik nieko nerodom, ką šokame operos ir baleto teatre. Man asmeniškai tai yra labai sunku, bet aš labai noriu laimėti. Nuėjome labai toli, liko tik įrodyti, kad esam verti pergalės“,- sako Genadijus.

 

„Nugalėti, tai būtų labai didelis pasiekimas, nes baletas šokio stilius, niekuomet nėra laimėjęs jokio projekto visame pasaulyje. Manau, kad ši pergalė būtų ne tik mūsų, bet mūsų šokio stiliaus pergalė“,- įsitikinusi Kristina.

 

Šį sekmadienį, išrinkti, kas taps geriausiu šokėju ar šokėjų pora Lietuvoje, galimybę turės ne tik projekto meistrai, bet ir televizijos žiūrovai, balsuodami už savo favoritus tiesiogiai „Šokio Revoliucijos“ laidoje 19:30, per LNK.  Įspūdingiausi projekto baleto žvaigždžių pasirodymai – video galerijoje.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.