Atskleisti pirmieji atlikėjai, dalyvausiantys spalvingiausiuose metų apdovanojimuose „Vaikų Balsas 2017“

Atskleisti pirmieji atlikėjai, dalyvausiantys spalvingiausiuose metų apdovanojimuose „Vaikų Balsas 2017“

Vaikai ir jaunimas vėl galės išrinkti savo herojus – po šešerių metų pertraukos „Vaikų balsas 2017“ griausmingai nuskambės jau birželio 1 dieną Vilniaus „Siemens“ arenoje ir tiesiogiai per TV3. Spalvingiausiuose metų apdovanojimuose bus paskelbti ir apdovanoti tie, kurie tapo favoritais būtent vaikų akyse.

 

Portale tv3.lt jaunosios kartos atstovai turi galimybę dalyvauti pirmajame rinkimų etape ir siūlyti savo favoritus net dvylikoje skirtingų kategorijų. Savo pasiūlymus, kas yra mėgstamiausi vaikų aktoriai, atlikėjai, sportininkai, kokia yra iškiliausia Lietuvos asmenybė vaikų akimis, kas gali pretenduoti tapti geriausia knyga, filmu, TV laida ar daina, mažieji rinkėjai gali teikti jau dabar, o  nuo gegužės 15 dienos prasidės antrasis balsavimo etapas, kuriame vaikai turės galimybę atiduoti savo balsą už vieną iš trijų kiekvienos kategorijos finalininkų. Daugiausia balsų surinkusieji bus paskelbti pirmąją vasaros dieną iškilmingoje ceremonijoje su žymiausiais scenos ir pramogų pasaulio veidais.

 

Renginio organizatoriai išdavė ir kuo šiais metais virs apdovanojimuose pasirodysiantys atlikėjai – jie taps žinomiausiais animacinių filmų ir komiksų herojais, o „Siemens“ arena pavirs į tikrą Superherojų miestą. Ryškiausioje metų fiestoje, kartu su išrinktais vaikų mylimiausiais pasirodys Sasha Song, Paula Valentaitė, Antikvariniai Kašpirovskio dantys, Agnė Juškėnaitė, Tadas Juodsnukis, „Lietuvos Talentų“ nugalėtojas  žonglierius Kasparas Bujanauskas ir kiti žymūs scenos veidai, kuriuos organizatoriai kol kas dar laiko paslaptyje.

 

Linksmiausi metų apdovanojimai „Vaikų balsas 2017“ jau birželio 1 d. 19:30 val. Vilniaus „Siemens“ arenoje ir tiesiogiai per TV3. Čia kiekvienas gali tapti superherojumi!

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.