Atlikėjos KaYra išankstinėje klipo premjeroje žinomi žmonės grįžo į mokyklos laikus, o Mantas Bartuševičius pardavinėjo siurblį

Atlikėjos KaYra išankstinėje klipo premjeroje žinomi žmonės grįžo į mokyklos laikus, o Mantas Bartuševičius pardavinėjo siurblį

 

Rugpjūčio 27 d. vakare įvyko neseniai sceninį vardą pakeitusios atlikėjos KaYra naujos dainos ir klipo premjera. Socialinių mokslų kolegijos erdvė bei data, artėjant Rugsėjo pirmajai, pasirinkta neatsitiktinai – naujasis Kristinos Radžiukynaitės singlas vadinasi „Matematika“ ir kalba apie viso gyvenimo matematiką bei skirtingą žmonių mąstymą.

 

Likus kelioms dienoms iki premjeros, žinomi žmonės ėmė dalintis kvietimais – tuščiaviduriais matematikos vadovėliais su guminukais juose. Išankstinėje klipo premjeroje saldėsių taip pat netrūko – svečiai vaišinosi šiuo metu sparčiai populiarėjančiomis „Formosa“ šaltomis arbatomis ir „Bar masters“ kurtais kokteiliais, puoštais zefyriukais.

 

Prie šmaikščios fotosienelės pozavo atlikėjas Jurgis Brūzga, Vilius Popendikis, Julija Jegorova, Kristina Ivanova, Rosita Čivilytė, Paulina Paukštaitytė, Gabija Lokytė, Marius Leskauskas, radijo laidų vedėja Skaiva Jasevičiūtė – Kraujalė, renginyje apsilankė aktorius – režisierius Balys Latėnas, Vytautas Rumšas jaunesnysis, aktorius Rokas Petrauskas, klipe kūręs matematiko vaidmenį.

 

Renginiui įsibėgėjus, atvykusiuosius į auditoriją sukvietė mokyklinis skambutis, o klasė pasitiko „mokinius“ ne tik matematine užduotimi, bet ir „Candy POP“ dovanomis. Interviu, kurį moderavo Mantas Bartuševičius, KaYra atskleidė klipo kulisus, papasakojusi apie filmavimo metu sugadintą skolintą siurblį, kurį moderatorius iškart ėmė pardavinėti susirinkusiai publikai.

 

Auditorija klipą sutiko su šypsena, neliko nepastebėta ilgesniuose, nei įprasta, klipo titruose atiduota duoklė visai prie dainos ir klipo kūrimo dirbusiai komandai, o klipe matomas mėlynas siurblys buvo pasitiktas publikos juoku.

 

Klipą komentavo jo režisierius Vytautas Rumšas jaunesnysis: „Panašu, kad tokios stilistikos klipo atitikmenų Lietuvos muzikos rinkoje nėra.“

 

Daug pagyrų sulaukė ne tik KaYra naujasis singlas, bet ir klipe panaudoti įvaizdžiai, kurti stilistės Mildos Metlovaitės bei „No1 Image pro laboratory“ studijos. Taip pat nepastebėta neliko išskirtinai meili ir valiūkiška išankstinės premjeros metu Kristinos vilkėta suknelė, kurta „Mild’ Power“ šiuolaikinio dizaino studijos.

 

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.