Atlikėja Kaia: į „Lietuvos Balsą“ ateinu parodyti, kad esu daugiau nei mergaitė dainuojanti su SEL

Atlikėja Kaia: į „Lietuvos Balsą“ ateinu parodyti, kad esu daugiau nei mergaitė dainuojanti su SEL

Jau birželio 26, 27 ir 29 dienomis Palangos sporto arenoje prasidės penktojo „Lietuvos balso“ sezono aklųjų perklausų filmavimai, kuriame šimtas dalyvių vien tik savo balsu bandys priversti mokytojų kėdes atsisukti. Tarp šių dalyvių ir žinoma atlikėja Kamilė Tumelytė, neseniai prisistačiusi nauju KAIA sceniniu vardu.
Scenoje Kamilė tikrai ne naujokė – atlikėja jau trečius metus dainuoja kartu su SEL, o visai neseniai pristačiusi KAIA vardu, debiutavo su nauja daina „Waves“. „Mano muzikinis gyvenimas dabar kaip niekad įdomus ir gyvas – rašau dainas ir dainų tekstus kitiems atlikėjams, kuriu ir įrašinėju dainas sau, koncertuoju su grupe SEL. KAIA iš tikrųjų simbolizuoja dar vieną žingsnį link išsigryninimo, link tikrosios Aš“.
Atlikėja atvira – tai, kad daugelis ją žino vien dėl bendrų koncertų su grupe SEL buvo viena iš priežasčių paskatinusių ją dalyvauti projekte. „Ne paslaptis, jog didžiausias dėmesys man teko kuomet įrašėme kelias dainas su grupe SEL, bet dėl to aš ir ateinu į „Lietuvos balsą“ parodyti, jog esu kiek daugiau nei “ta mergaitė, kuri dainuoja su SEL”, todėl tikiu, jog klausytojų ratas ne tik paaugs, bet ir prasiplės. Noriu įgyti dar daugiau sceninės patirties, o tiksliau, darbo su kameromis, dainavimo tiesioginiame eteryje, įveikti sau išsikeltą iššūkį.““, – sako K. Tumelytė.
Ar tai, jog KAIA jau turi savo klausytojų ratą gali padėti jai laimėti projektą, dainininkė nėra tikra, tačiau tvirtai žino, ko reikia tam, kuris galėtų vadintis Lietuvos balsu ir ką turi ji pati, kad šį titulą galėtų gauti. „Manau, labai svarbus natūralus žmogaus žavesys, asmenybė ir kiek ji rodoma scenoje, kaip gebama būti skirtingu priklausomai nuo kūrinio, bet vistiek išlikti savimi. Tokio žavesio prideda scenos judesys, kūno kalba, kas taip pat yra vienas iš svarbių faktorių. Galbūt aš nesu ta, kurios aukštos natos gali daužyti taures, bet aš labai nuoširdi ir meluoti nemoku – viskas matosi mano veide. Aš nerašau dainų apie kažką, ko nežinau, bet jeigu jau dainuoju apie tai, ką teko patirti, tai pasidėkit šalia servetėlių, nes gali tekti valytis ašaras. Bet aš mieliau priversiu jus šypsotis“,- sako KAIA.
Atlikėja džiaugiasi šių metų surinkta profesionalų komanda ir pusę lūpų išduoda, kas yra tas mokytojas, kurio komandoje ji norėtų būti. „Kad Donatas bus net nesuabejojau, Lietuvoje tik keli tokie profesionalūs atlikėjai kaip jis, man pačiai yra tekę su juo dirbti ir aš tuo labai džiaugiuosi. Džordana Butkutė, manau, daugiausiai patirties prikaupęs mokytojas šių metų projekte, net neabejoju, jog jos mokiniai turės labai daug ko pasisemti. Ingos Jankauskaitės mokiniai bus pasikaustę scenos kalba ir judesiu. Bet sprendimas šiemet į komandą pasikviesti Leoną, nemeluosiu, tikrai išvertė iš kojų. Mano nuomone, projekto pro-lygis iškart paaugo iki 3000 ir tai jau labai daug sako, jog šiemet projektas, panašu, kad bus kaip niekada profesionalus. Aš labai myliu elektroninę muziką, link jos krypsta širdis ir kūryba, tad man tikrai būtų labai įdomi patirtis dirbant su Leonu.“
Ar atlikėjai pavyks sužavėti mokytojus per akląsias perklausas, pamatyti pirmiesiems galima gyvai birželio 26, 27 ir 29 dienomis, Palangos sporto centre vyksiančiuose filmavimuose. Pirmosios aklųjų perklausų laidos LNK eterį pasieks jau rudenį.

Grįžti atgal

Ši svetainė naudoja slapukus, kad užtikrintumėte geriausią patirtį mūsų svetainėje.